Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPF - Notowanie 10
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #7
 
Paweł napisał(a):Jeden z lepszych numerów na "Chinese Democracy"
Przyznam, że nie słyszałem całego albumu, ale na tle kilku piosenek, 'Better' faktycznie wypada całkiem nieźle. Myślę, że ma potencjał chociaż na wejście do Top 30 w najbliższych tygodniach. Ale kto wie :->
Paweł napisał(a):aż tak wielkich sukcesów się nie spodziewam. Bardziej po.. "This I Love"
A u mnie wręcz przeciwnieIcon_wink Słyszałem "This I Love' i nie zachwyciło mnie. Nie rozumiem takiego ogólnego zachwytu tą piosenką. Może musiałbym sie w nią dokładniej wsłuchać...
Paweł napisał(a):Stare jak diabli..
Ojj no to coo... Czeepiasz się Icon_wink2
Paweł napisał(a):Wbrew ocenie Saferłela podoba mi się to nagranie. Typowo brytyjskie granie takie jak lubię. Oczywiście nie jest to jakaś perełka, ale miło się słucha.
A mi ten kawałek zapadł w pamięci już dość dawno i to z powodów pozamuzycznych. Singiel nadal się podoba, chociaż cała płyta jest dość przeciętna Icon_confused2
Paweł napisał(a):Może to wiele osób zdziwi, ale kojarzy mi się z The Rasmus.
Mnie to zdziwiło Icon_biggrin3
Paweł napisał(a):Franz świetnie się zapowiadał, ale bardzo szybko się dla mnie wypalił
I znowu zupełnie odwrotnie. Na początku nic, później nadal nic, aż w końcu jak zaskoczyło... To widać jak zaskoczyło^^
Paweł napisał(a):Zapraszam wobec tego także i do mnie.
Oczywiście zaglądam, staram sie jak najczęściej śledzic tutejsze listy. A czasem nawet co nieco skomentuję Icon_mrgreen
11.02.2009 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
LPF - Notowanie 10 - furbul - 08.02.2009, 05:53 PM
[] - koszMAREK - 08.02.2009, 06:21 PM
[] - saferłel - 08.02.2009, 07:01 PM
[] - furbul - 08.02.2009, 08:50 PM
[] - saferłel - 08.02.2009, 08:54 PM
[] - Paweł - 11.02.2009, 07:57 PM
[] - furbul - 11.02.2009 10:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości