Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #122
RE: Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów
ja tylko badam reakcje Icon_wink niczego nie forsuję

Twoja propozycja nie jest zła na teraz, ale w dłuższej perspektywie trzeba by było ustalić minimum punktów, które musi zdobyć osoba, która nigdy nie zgłaszała, żeby mogła takiego zgłoszenia dokonać np. 50

Co do uzasadnienia zwiększenia liczby odejmowanych punktów do 30 ja myślę, że zmiana jest uzasadniona nie dlatego, że lituję się nad kimś, kto czuje się pokrzywdzony (zresztą po tym, jak prz wreszcie zgłosił SG, nie ma takich bezpośrednich głosów i nacisków), tylko że faktycznie od dawna uważam, że proporcja odejmowanych punktów w stosunku do tych, które można zdobyć, jest zaburzona i ma negatywny wpływ na udział osób, które potencjalnie mogłyby się zaktywizować. Wiem, że "da się" dojść na szczyt listy; sam doszedłem dwukrotnie, a też przez pewien czas nie uczestniczyłem w zabawie w ogóle, ale jest coraz trudniej, bo próg punktowy dramatycznie szybko rośnie, przez to właśnie, że za mało się odejmuje. A będzie coraz trudniej Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2018 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów - AKT! - 09.08.2018 02:19 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dyskusja do anulowanego PN Metalliki EVENo 63 2 867 11.11.2020 06:38 PM
Ostatni post: neo01
  dyskusja na temat topu prza kajman 13 2 075 11.12.2018 09:13 AM
Ostatni post: kajman
  Propozycja nowego typu topów prz_rulez 14 2 823 17.11.2017 09:20 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości