Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 612
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):i Mark K. tez jeszcze nie na liscie??
ku3a napisał(a):nowy happysad nie dal rady wejsc??
Yacy napisał(a):spodziewałem się wyżej piosenki MILOWY LAS - Happysad, która u mnie ma szansę pojawienia się w Wiekiej Poczekalni.
Obie piosenki pojawiły się w trakcie poprzedniego tygodnia w zasięgu moich zainteresowań, co powodowało, że nie miały szans wejść na tę listę, gdyż w moim głosowaniu biora udział piosenki z poczekalni, które widnieją przy każdym notowaniu, czyli np w nastepnym tygodniu na liście moga być piosenki widoczne na liście i poczekalni. Happysad i Mark Knopfler są po raz pierwszy w poczeklani i raczej... ostatni Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):Dzisiaj przypadkiem trafilem na teledysk "Troche wolniej" i zrobilo znacznie lepsze wrazenie niz za pierwszym razem kilka tygodni temu.
Teledysk całkiem fajny, ale chyba czas tej piosenki na mojej liście sie skończył, chociaż oczywiście niczego nie przesądzam.
ku3a napisał(a):Zacier 2 do gory . To jedna z zaledwie kilku piosenek z NL1 ktorych slucham do tej pory. Dosc czesto w pracy puszczam i jeden kolega za kazdym razem sie zaczyna smiac jak to slyszy
Mnie równiez rozśmiesza. Zacier tworzy też smieszne filmiki na 4Fun TV. Pojawił sie on w drugiej, a nie pierwszej edycji NL.
ku3a napisał(a):"Teenagers" to najslabszy MCR jaki znam (a znam ledwie z 5 kawalkow).
To dopiero drugi kawałek, ktory zdołał wejśc na moja listę, inne nie przykuły mojej uwagi.
ku3a napisał(a):o nie, Robbie jak polecial
Robbie traci swoją pozycję tak szybko jak ją zyskał. Trudno mi jednak przewidzieć jego przyszłość.
ku3a napisał(a):wow, "Tarantula"! To sensacja, taki powrot!
bardzo dobry tydzień tej piosenki, ale już wiem, ze to był jednorazowy zryw.
ku3a napisał(a):"Bedziesz moja"... Cudowne. Bardzo sie ciesze, ze jest na pierwszym! A tym bardziej, ze to stara piosenka, czyli nie zadne tam plejlisty, nie zadne single, tylko prawdziwa prywatna lista ulubionych obecnie piosenek. To lubie.
Ja też Icon_smile2 W sumie jest to jeden z najczęsciej odtwarzanych przezemnie utworów. A tak jako ciekostke moge podać na podstawie Winampa, ze najczęsciej puszczanym kawałkiem w ostatnim tygodniu był Happysad, zanim Zabili Mi Żółwia no i Hołdys. Potem Zielone Żabki, Hurt, Dubska,. Zacier, Less Is More, ASP, Serj Tankian, Mark Knopfler, Yugopolis, Smashing Pumpkins, Waglwski/Maleńczuk, Robbie W. itd. W gruncie rzeczy wiekszośc z poza playist radiowych, takie najrzadziej puszczam, ano właśnie z takiego powodu, że słyszę je w radiach.
Yacy napisał(a):Nr 1 - świetny
Cieszę się, ze podzielasz moje zdanie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.09.2007 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wydanie 612 - tadzio3 - 09.09.2007, 07:01 PM
[] - tadzio3 - 09.09.2007, 07:04 PM
[] - Listoholik - 09.09.2007, 07:24 PM
[] - tadzio3 - 09.09.2007, 07:51 PM
[] - kajman - 09.09.2007, 08:24 PM
[] - Yacy - 09.09.2007, 08:26 PM
[] - kajman - 09.09.2007, 08:31 PM
[] - ku3a - 09.09.2007, 08:48 PM
[] - kajman - 09.09.2007, 08:57 PM
[] - Yacy - 09.09.2007, 09:19 PM
[] - tadzio3 - 09.09.2007 11:59 PM
[] - stavanger - 10.09.2007, 11:06 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości