Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #135
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
thestranglers napisał(a):thestranglers

12 Jupiter
10 For the Widows in Paradise, for the Fatherless in Ypsilanti
08 Vesuvius
nieszablonowo Icon_wink

thestranglers napisał(a):barb42

7 Impossible Soul
<3

prz_rulez napisał(a):A ja nie.
powtarzasz się

prz_rulez napisał(a):P.S. Od kiedy to dosłowność jest wadą?
i zadajesz głupie pytania z tezą, którą sam wymyśliłeś

TomaszBr napisał(a):zaskakująco słabo sobie radzi "Impossible Soul".
mnie to akurat nie dziwi, bo trzeba mu poświęcić czas i uwagę, być może w nadmiarze jak na taką zabawę Icon_smile

kajman napisał(a):Dla mnie jeden z trzech najsłabszych obok 4 lipca i tytułowego z ostatniej.
nawet go nie przesłuchałeś w całości

kajman napisał(a):I AKT! w innym miejscu nie wyczuł mojego nru 2.
bo twój gust nie ma krztyny koherencji xd ale to ładna trójka, propsuję

prz_rulez napisał(a):Ufff. Na szczęście końcówka nie zepsuła zwycięstwa "They Are Night Zombies!! They Are Neighbors!! They Have Come Back From the Dead!! Ahhhh!".
co to za różnica, skoro i tak go nie odróżniasz xD

thestranglers napisał(a):Dziękuję za fajny, oryginalny top AKT'owi, wszystkim za głosy, za dyskusję i zaraz wypuszczam swój podmiot... Icon_wink
To ja dziękuję za wspaniałą prezentację Icon_smile I wszystkim głosującym za poświęcenie Sufjanowi uwagi, mimo że nie był to zbyt popularny wybór Icon_smile

TomaszBr napisał(a):jako jedyny mam top4 zgodne z czołówką, i to nie tylko co do składu, ale i kolejności, jestem zachwycony <3
no no Icon_surprised

Artur.O napisał(a):Podium w tym samym składzie co moje, więc nie mam powodów do narzekań. Icon_biggrin No i po 6 latach w końcu wiem, które piosenki są moimi ulubionymi na "Illinois"! I nawet dwie piosenki z "Carrie & Lowell" w końcu mi się spodobały, choć wcześniej płyta nie zrobiła na mnie wrażenia.
Ogólnie bardzo fajny top był. Icon_smile
Bardzo mnie to cieszy Icon_biggrin

Sundrajta napisał(a):myślę, ze do tego by one kogoś z nas poruszyły jest niezbędna znajomość języka angielskiego, bo wówczas być może złapie się te wszystkie niewątpliwie drzemiące w tej muzyce niuanse
na pewno pomaga Icon_wink

Skaldowie cieszą Icon_biggrin

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.11.2017 01:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - Aro - 22.10.2017, 12:48 PM
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - AKT! - 07.11.2017 01:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości