Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #14
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez napisał(a):Gdzie są brzmienia a la Spooks, stare Destiny's Child, Missy Elliott rodem z "Get Ur Freak On" i "Work It", Fugees, Mariah z "Heartbreakerem"... Oddajcie mi moją muzykę Icon_cry
mniej więcej 20 lat temu xD
teraz mamy trap&b, alt r&b i post-r&b, deal with it Icon_sad

jeśli chciałbyś coś nowego w starym stylu, sprawdź to:


prz_rulez napisał(a):No wiem przecież...
więc nijak ma się do niej określenie "amerykańska komercha"

prz_rulez napisał(a):Ostatnio tylko coraz bardziej mnie rozczarowuje.
no widzisz, a dla mnie, jeśli chodzi o dobry okołoradiowy pop nie ma sobie równych; pięknie się bawi piosenkami; "boys" to potwierdza minimalistycznym aranżem, lekko autosarkastycznym tekstem, całą tą przesłodzoną, ale jednak podskórnie niepokorną kreacją

prz_rulez napisał(a):i coś tego sensu nie czaję.
w telegraficznym skrócie: nie wstydzi się hanny montany, chociaż teraz jest kimś innym; jednocześnie nawiązuje pięknie brzmieniowo do nashville'owych korzeni; ja to kupuję

prz_rulez napisał(a):przestaję w dzisiejszej komersze słyszeć melodie
bo na co innego jest nacisk, ale akurat miley ma melodię; może dlatego jej nie idzie z tym singlem na listach

prz_rulez napisał(a):mimo wszystko nie było tylu (czasami dość wulgarnych) parodii
zupełnie mnie to nie interesuje; teraz wszyscy mają internet; sam nagrałeś swego czasu parodię "last christmas", to poniekąd wyjaśnia cały ten trend; jednocześnie społeczeństwa się wulgaryzują; ot cała sprawa

prz_rulez napisał(a):W sumie racja, duża część "moich" utworów jest dość żywiołowa.
dość barwna i mimowolnie skupiająca uwagę, ale ogarnę sobie co nieco i dam znać

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.09.2017 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•. - AKT! - 11.09.2017 01:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości