Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez napisał(a):Taylor Swift, Tyler the Creator, Charli XCX.
taylor ok.
tyler? czy ty w ogóle go słyszałeś? Poza tym, że to wg krytyków jedna z najlepszych płyt roku (nie żeby to miało znaczenie), to jego nawet w radiu w stanach nie grają. komercha to zdecydowanie złe słowo.
a charli jest brytyjką. no i może i nagrywa pop, ale jest w tym absolutnie najlepsza. nikt w tym roku nie robi tego lepiej od niej.

Tak więc 1/3

prz_rulez napisał(a):To może podrzucisz mi coś?
from the top of my head:


i oczywiście wszystko, co robi frank ocean

prz_rulez napisał(a):Przywiązanie do pewnych brzmień to jedno, ale to, że doszło do zmian w brzmieniu komercyjnym - to drugie.
no tak, i to się rozminęło w twojej głowie i dlatego ci się nie podoba Icon_wink ale hej, zawsze tak było, brzmienie się zmieniało, ludzie przywiązani do starego brzmienia nie nadążali i mówili, że "kiedyś było lepiej" i "czo ta młodzież" xD

prz_rulez napisał(a):Jakoś tego nie czuję...
ja bardzo kupuję to brzmienie post-power-country-popu; refren jest rozkoszny; i zupełnie w starym stylu, powinienem Ci się podobać; 100% melodii; i to "oooo oooo"; tekstowo może jest powierzchownie, ale refleksyjnie i bardzo adekwatnie; ma to wszystko sens

prz_rulez napisał(a):Nie czuję aż takiej przebojowości jak w dwóch wymienionych.
mnie wzięło, ale ty jesteś malkontentem ostatnio, może dlatego Icon_wink a może nie masz po prostu teraz ochoty na taką muzykę -- tak też bywa Icon_smile

prz_rulez napisał(a):A kto Ci broni przesłuchać tylko top 10?
ok

prz_rulez napisał(a):Poza tym, puszczasz playlistę w tle - i tyle.
nie do końca Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.09.2017 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•. - AKT! - 09.09.2017 01:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości