Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #1
Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek, bo nie mam gdzie zacząć dyskusji o dopiero co rozpoczętych w strefie europejskiej rozgrywkach eliminacyjnych do rosyjskiego Mundialu. Icon_idea
I jak pokazała pierwsza kolejka reprezentacje, które na Euro 2016 osiągnęły wielki sukces czyli Portugalia i Francja zawiodły! Icon_eek
Mistrzowie Europy bez swego lidera polegli w Bazylei ze Szwajcarami 0-2 choć przez większość spotkania dyktowali warunki gry. Zaś wicemistrzowie w Borysowie także nie byli w stanie strzelić choćby jednej bramki przeciętnym Białorusinom! Na ich szczęście również takowej nie stracili. Icon_lol
Lepiej spisali się brązowi medaliści bowiem zarówno Niemcy jak i Walijczycy wygrali swoje inauguracyne mecze. Mistrzowie świata w Oslo pewnie ograli Norwegów 3-0. Icon_cool Cardiff okazało się za to mało gościnnym miejscem dla Mołdowian, którzy zostali tam rozbici przez gospodarzy 4-0!
Ćwierćfinaliści Euro różnie się spisywali, gdyż np. Polacy zremisowali praktycznie wygrany mecz z Kazachami. To jednak potwierdza dla mnie fakt, że nasi na mistrzostwach osiągnęli maksimum swoich możliwości i że na więcej nie mieli prawa liczyć. Icon_twisted Włosi pewnie wygrali z Izraelem, Belgia podobnie poradziła sobie z Cyprem, również grając na wyjeździe. W Kijowie Islandczycy potwierdzili swoją wysoką formę, choć tylko zremisowali z Ukrainą, jednak w przekroju całego meczu byli lepszą drużyną.
Reasumując dla mnie te wyniki potwierdzają tezę iż ostatnie Euro nie stało na jakimś niewyobrażalnym poziomie i ktoś w końcu musiał je wygrać. A dokonała tego nie najlepsza drużyna, tylko ta najbardziej wyrachowana. Icon_eek I teraz w nowym otwarciu eliminacyjnym wychodzą ich wszystkie słabości.
Może ktoś się ze mną nie zgadza? To zapraszam do dyskusji. Icon_cool

Aha, później jeszcze napiszę trochę o tych rozgrywkach w Ameryce Południowej, choć tu mam zadanie nieco utrudnione, bo tych meczów w tej chwili nie mogę obserwować ale postaram się na późną jesień to zmienić.
07.09.2016 01:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje) - Sundrajta - 07.09.2016 01:15 PM
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje) - Horngacher77 - 05.12.2017, 08:19 PM
[split] Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 06.09.2017, 01:39 PM
RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 05.10.2017, 09:14 AM
RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 05.10.2017, 09:20 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 thestranglers 416 24 413 18.07.2018 09:04 PM
Ostatni post: neo01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości