Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
777. podsumowanie, zgadywanie, typowanie :-)
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
777. podsumowanie, zgadywanie, typowanie :-)
777 notowanie Mojej Listy ukaże się za sześć tygodni - 16 listopada.
I z tej "okrągłej" okazji postanowiłem … zaproponować Wam dwie zabawy.

Czołówka w postaci top47 się nie zmieni. Znaczy jej skład, bo kolejność jeszcze może … Czemu 47 utworów? Bo one przekroczyły barierę 777 punktów Icon_smile2
Czekałem do dziś aby ostatecznie przekonać się, że ani Wojenka, ani Perfect Life już tej bariery do notowania 777 nie pokonają.
Utwory podam w kolejnym poście.

Samo podsumowanie jest w tym momencie na drugim planie Icon_smile2 i przedstawię je w kilku postach. Nie 777 utworów, a tylko te 47. Icon_razz

Dziś chciałbym...

Po pierwsze.
zaproponować byście to Wy ułożyli Moją Listę!


To ma być Wasza kolejność moich utworów, a nie Znawca Mojej Listy. Coś na wzór "Mojej 30" z forum.lp3.pl
Oczywiście nikogo nie będę zmuszał do układania całej 47-ki Icon_wink2
Mam nadzieję, że znajdzie się na obu forach kilka osób które wśród tych czterdziestu siedmiu utworów, znajdą trzydziestkę którą lubią lub chociaż znają Icon_smile2 Oczywiście chętni będą mogli się zapoznać ze wszystkimi utworami tu:
chomikuj.pl/yacy/777 (transfer free), hasło: mojalista, czynne od godziny 0:01, 6.10.2015 roku. Icon_wink2

Z 47 utworów wybieracie 30 najlepszych Waszym zdaniem i ustawiacie je w kolejności od 1 do 30 miejsca.
Nie chciałem Wam proponować całej puli, bo pewnie sam bym został ze swoją kolejnością Icon_razz, no i może kajman by się skusił Icon_smile2
Pewnie mogłoby to być 10, może 20. Ale jednak postawiłem na 30 co stanowi ok. 2/3 puli. Taki kompromis Icon_smile2

Ustawiamy utwory od 1 do 30 miejsca, punktacja od 30 do 1 pkt.
Jak zawsze zabawa pojawia się na mycharts i sebastosie.

Dwie osoby biorące udział w tej zabawie wygrają możliwość zadania mi topu jakiegoś wykonawcy. Kryterium mam już ustalone, ale wyjawię je dopiero przed ogłoszeniem wyników Icon_razz

Nieprzekraczalny termin 16 listopada, godzina 18:00
można wklejać w tym temacie lub przesyłać mi na pw.


Po drugie:
To jest ten tajemniczy "top" do typowania Icon_smile2

W przypadku pytań też jest nagroda:
Propozycja topu od dwóch najlepiej punktujących osób.
I oczywiście wszystkim punkty liczą się do drugiego sezonu moich topów Icon_smile2

Jak to zwykle u mnie, bardziej liczą się umiejętności strzeleckie niż wiedza Icon_razz
Tak więc zapraszam na Strzelnicę.

Na początek napiszę, to co może mieć wpływ na Wasze obliczenia - podsumowanie dotyczy top30, ale przez 314 tygodni miałem top10. Czyli top30 był przez 463 tygodnie.

Siedem pytań:

1.
Ile utworów pojawiło się w top30 w ciągu tych 777 tygodni?
Cel = 3 pkt, jeśli nie będzie trafnej odpowiedzi, to najbliższy typ = 2 pkt. Wszyscy, którzy w obu przypadkach zmieszą się w tolerancji 7% = 1 pkt
2.
Ile utworów dotarło do miejsca nr 1?
Cel = 3 pkt, jeśli nie będzie trafnej odpowiedzi, to najbliższy typ = 2 pkt. Wszyscy, którzy w obu przypadkach zmieszą się w tolerancji 7% = 1 pkt
3.
Ilu wykonawców pojawiło się na ML? (w przypadku duetów, np. Stachurski & Piasek, liczyłbym ich jako dwóch wykonawców)
Cel = 3 pkt, jeśli nie będzie trafnej odpowiedzi, to najbliższy typ = 2 pkt. Wszyscy, którzy w obu przypadkach zmieszą się w tolerancji 7% = 1 pkt
4.
Muszę! No po prostu muszę! Icon_smile2 Na którym miejscu wylądował Black And Blue?
Cel = 3 pkt, jeśli nie będzie trafnej odpowiedzi, to najbliższy typ = 2 pkt. Wszyscy, którzy w obu przypadkach zmieszą się w tolerancji 7% = 1 pkt
5.
Ile utworów - solo i w duetach - umieściła na ML Renata Przemyk?
Cel = 3 pkt, jeśli nie będzie trafnej odpowiedzi, to najbliższy typ = 2 pkt. Wszyscy, którzy w obu przypadkach zmieszą się w tolerancji 7% = 1 pkt
6.
Ile utworów - solo i w duetach - umieściła na ML Nena?
Cel = 3 pkt, jeśli nie będzie trafnej odpowiedzi, to najbliższy typ = 2 pkt. Wszyscy, którzy w obu przypadkach zmieszą się w tolerancji 7% = 1 pkt
7.
Z tych 47 utworów każdy wybiera sobie trzy i podaje ich pozycje, którą zajęły w podsumowaniu. Nie typujemy pozycji od 1 do 10!!!
Cel = 3 pkt, pomyłka o 1/2/3 pozycje = 2 pkt, pomyłka o 4/5 pozycji = 1 pkt (dla każdego utworu osobno czyli max można zdobyć w tym pytaniu 9 pkt)

Nieprzekraczalny termin 16 listopada, godzina 18:00

Ja też odpowiedziałem na te pytania jakiś czas temu i na końcu zobaczymy jak dobrze znam / pamiętam swoją listę Icon_smile2


Oczywiście obie zabawy są odrębnymi bytami, więc można pobawić się albo w ustawienie "30-tki" albo w odpowiedzi na siedem pytań.
Ale będzie mi niezmiernie miło jeśli zdecydujecie się na jedno i drugie Icon_smile2


Czasu jest sporo, a jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości to piszcie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2015 10:20 AM przez Yacy.)
05.10.2015 03:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
777. podsumowanie, zgadywanie, typowanie :-) - Yacy - 05.10.2015 03:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości