Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #258
RE: Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz
(16.11.2020 02:19 AM)Miszon napisał(a):  W dodatku coś jest tam nie tak w brzmieniu, nie znam się na tyle, by użyć tu technicznych sformułowań, ale niedawno słuchałem w całości jej płyt z 1994 i 1995 i w tym, jak jest nagrana perkusja, coś mi przeszkadza. Czy to wina perkusisty, czy właśnie produkcji, trudno mi powiedzieć. Takie "Gemini" Kowalskiej, niby podobne klimaty i okres, ale brzmi jakoś lepiej od strony produkcyjnej, jakoś też nie jest tak "przywiązane" do połowy lat '90.
"Gemini" jest czystsze brzmieniowo, ale jednak równie zanurzone w swojej epoce, jeśli nie jeszcze bardziej; to już całkowicie wypadkowa grunge'u i Varius Manx. Repertuarowo też jednak wolę Edytę.

(16.11.2020 07:26 AM)kajman napisał(a):  
Artur.O napisał(a):Renovatio ostatecznie okazało się polskim Chinese Democracy
Chinese to najlepsza płyta w dorobku zespołu. Muzycznie rewelacyjna, wykonawczo też nie można nic zarzucić, a do tego z rodzynkiem w postaci This I Love, najlepszego ich utworu.
Dziękuję za potwierdzenie mojej opinii. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
16.11.2020 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz - mr.vingoe - 15.09.2015, 02:59 PM
RE: Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz - Dobromiera - 16.11.2020 07:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości