Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #41
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Cytat: Załóżmy, że moim ulubionym utworem z przeszłości jest utwór A wykonawcy X. Zgłaszam go więc do pierwszego notowania listy i głosuję niezmiennie dając mu za każdym razem 12 punktów, bo nie sądzę żeby nagle przestał być moim ulubionym
Nie ma to być jednorazowy Top Wszech czasów, tylko cotygodniowa lista, więc mam nadzieję że nikt nie będzie głosował tak jak napisałeś. Tylko każdy głosował będzie na to co w danym tygodniu najbardziej mu chodziło po głowie, tak jak to prowadzimy aktualne listy, tyle że po prostu z starszymi utworem Icon_lol .
Cytat: 1) Nie wolno głosować na własne propozycje.
Ja aż tak bym nie ograniczał tego głosowania
Cytat: 2) Aby zapewnić odpowiednią rotację należałoby określić górny limit czasu przebywania na liście (np. 10 notowań) po których utwór wypadałby z listy przechodząc do panteonu sławy. Jednak zacznie to działać dopiero od pewnego momentu (dla limitu równego 10 od 11 notowania).
Tutaj wybór pozostawiam wam. Chociaż ja jestem by nie wprowadzać takiego czegoś Icon_confused
Cytat:Dlatego cała playlista powinna być udostępniona np. na youtube, a jedynym wyznacznikiem tego, czy utwór się nadaje, nie byłoby to, czy był singlem, czy też nie, lecz to, czy jest dostępny w wybranym serwisie (np. youtube).
I z tym się zgadzam. Co tydzień będę mógł odświeżać playliste Icon_smile
18.08.2015 11:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - kondzio_92 - 18.08.2015 11:05 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 271 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości