Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 671 (08.09.2008.)
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
mrsap napisał(a):A ja mam co komentować Icon_wink2
I całe szczęście Icon_smile2 Zdecydowanie wolę czytać Wasze komentarze niż tracić czas na pisanie mojego Icon_smile2
mrsap napisał(a):Do piątki wskakuje Metallica. Nie sądzę, żeby z tego nowego singla był jakiś megahit, ale pewnie wkrótce wskoczy na szczyt u Ciebie. Mam nadzieję, że u mnie też.
Trudno powiedzieć, ale pewnie nikt ich nie zatrzyma... Icon_wink2
mrsap napisał(a):Do dziesiątki dobija się "Reaction". U mnie w tym tygodniu powinno się pojawić na liście. Już teraz mogę powiedzieć, że będzie teraz u mnie bardziej Active Rockowo.
Cieszą mnie takie wieści Icon_smile2
mrsap napisał(a):Przebija się nowy Ashes Divide. U mnie na razie debiutuje, ale ma szanse dojść nawet do pierwszej dziesiątki, czyli powtórzyć wyczyn pierwszego singla.
Widziałem Icon_smile2 Ale nie komentowałem, bo czasu brak Icon_confused Ale będę go uważnie obserwować u Ciebie Icon_wink2
mrsap napisał(a):Shinedown całkiem nieźle się trzyma. Ja cały czas nie rozumiem fenomenu tego singla... Inne kawałki na płycie bardziej mi się podobają, co znajdzie niedługo odzwierciedlenie na liście płyt.
Ja nie mogę się wypowiedzieć na ten temat bo albumu nie przesłuchałem jeszcze... Icon_wink2
mrsap napisał(a):"Firebreather" podoba mi się już od dawna, ale wreszcie ma sprzyjające warunki do rozwoju! Może wkrótce pojawić się u mnie.
No chyba że wyleci z ARL po tygodniu Icon_wink2 Ale tak długo walczyłem o wstawienie go na listę że tak łatwo nie odpuszczę Icon_smile2
mrsap napisał(a):Nowa płyta Earshot u mnie jak na razie na etapie "po pierwszym przesłuchaniu". "MisSunderstood" o krok od listy.
Pod tym względem też mam niestety zaległości... Icon_wink2


ku3a napisał(a):Metallica do gory i juz na piątym. chcialbym, żeby u mnie też do takiego miejsca doszla... Moze jutro zacznie sie jakis przelom...
a druga juz spada... A za tydzien bedzie jeszcze jakas, prawda? Icon_mrgreen
Niewiele brakowało do debiutu "My Apocalypse" już w tym notowaniu. Ale stwierdziłem że najpierw przesłucham cały album. I w końcu... nie przesłuchałem, bo czasu zabrakło Icon_confused
ku3a napisał(a):"Summers Lost" sie rozszalało, ciekawe ile jeszcze tak wytrwa.
Tak długo jak Metallica mu na pozwoli Icon_cool2
ku3a napisał(a):Stolen Babies ładnie do gory i jest juz wyzej niz poprzedni kawalek był. czyzby mieli szanse na pierwsza dziesiatke?
Nie mam pojęcia, Nostradamusem nie jestem Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.09.2008 10:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Notowanie 671 (08.09.2008.) - p.u.r.h. - 10.09.2008, 08:30 PM
[] - mrsap - 10.09.2008, 10:58 PM
[] - ku3a - 11.09.2008, 10:15 AM
[] - kajman - 11.09.2008, 02:50 PM
[] - p.u.r.h. - 14.09.2008 10:22 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości