Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista Przebojów Up&down- Notowanie 4
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #4
 
Tak o Superwoman już wiem .Ale jeszcze musi trochę poczekac, jak mówiłem u mnie dopiero wchodzi Teenage zarówno tu jak i na internetowej Icon_razz
Jak zrobic tematy przyklejone na forum, bo już mam pomysły na cztery.

Co do samego notowania to nawet tydzien temu co nieco zdradziłem i nie zmieniło się Celine "Eyes on me" wylądowało na szczycie. Ach.. pamiętam wspaniałe wykonanie na festiwalu MayB Kraków. Wogóle dla mnie Eyes on me jest lepsze od Alone
Dałem jeszcze szansę jeszcze już nie za nowym nagraniom Kylie i Enrigue.A to dlatego, że Wow mi się do tej pory nie znudziło, a Can you hear me dopiero niedawno zacząłem słuchac regularnie, wczesniej jakos przeleciał mi ten utwór bez echa i przyznaje, że go niedoceniłem. Pussycat Dolls wracają i to jest ich jak do tej pory najlepsze nagranie( jeśli nie brac pod uwagę solowych dokonań Nicole, bo przecież Pussycat Dolls to Nicole). O Smoliku mówiłem tydzien temu . No i Czesław Śpiewa Icon_lol Bardzo fajnie orginalne kawałki , dlatego ściągnąłem całą płytę . Mieszka z Dobrawą najlepsi , ale jest tam jeszcze sporo utworów,które mi się podobają, kto wie może za tydzien dam szanse Maszynce, bo może jeszcze nie jest za późno.
I jeszcze takie pytanie czy Radar to nowy singiel Britney?

Jutro koncert Agi Zaryan Icon_smile2 u mnie w mieście i to plenerowy tylko pytanie jak wyrwac sie z rodzinnego grila
01.08.2008 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Listoholik - 29.07.2008, 02:06 PM
[] - Tkk_Bolly - 01.08.2008 08:09 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lista Przebojów Up&down- Notowanie 5 Tkk_Bolly 4 1 579 10.08.2008 12:48 AM
Ostatni post: AKT!
  Lista Przebojów Up&down- Notowanie 3 Tkk_Bolly 11 2 260 27.07.2008 10:44 PM
Ostatni post: AKT!
  Lista Przebojów Up&down- Notowanie 2 Tkk_Bolly 15 2 986 17.07.2008 08:10 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości