Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 155 (15.03.2014)
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #5
RE: Notowanie 155 (15.03.2014)
Trudno żądać czegokolwiek od czegoś co jest martwe. Icon_wink

Resztę wyjaśnień uzupełnię słowami z innego miejsca: Lista jest w takim stanie rozkładu jak ciało po miesiącu. A trupów po takim czasie się nie odkopuje, bo śmierdzą. Icon_wink

Krótko mówiąc, nowych notowań nie będzie. Nie powiem "nieodwołanie", ale na pewno nie w najbliższej przyszłości. Straciłem zupełnie serce do tworzenia listy, wiele rzeczy się na to złożyło, ale jej ostatecznym końcem okazała się ta reforma z ujednoliceniem i zmniejszeniem ilości miejsc. Nie sprawdziło się to zupełnie, nie po trzyletnim podziale gatunkowym.

Zresztą w pierwszym tegorocznym notowaniu wspominałem, że:
Cytat:Nie wiem czy wytrwam przy czymś co mnie zupełnie nie satysfakcjonuje, [...]

Jakkolwiek zabrzmi to oschle: nie wytrwałem.

Dlatego chcę oficjalnie podziękować za wszystkie komentarze i zainteresowanie z jakim spotykała się moja lista przez te 155 notowań. Zaglądać na forum będę, bo to przyciąga jak narkotyk i tego nawyku się nie pozbędę. I gdy uznam to za słuszne również będę zostawiał znaki, że wciąż jestem tutaj obecny. Ale rozdział z tematem "prywatna lista" obecnie uważam za zamknięty.

http://rateyourmusic.com/~meni
20.04.2014 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Notowanie 155 (15.03.2014) - meni - 15.03.2014, 03:46 PM
RE: Notowanie 155 (15.03.2014) - meni - 20.04.2014 09:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości