Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł projektu strony z listami przebojów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Pomysł projektu strony z listami przebojów
Tym razem w miarę krótko i bez owijania w bawełnę. Od wielu miesięcy, a wręcz lat, chodzi mi po głowie stworzenie internetowego katalogu stron, które publikują listy przebojów. Niestety, mający niegdyś (chyba) takie ambicje http://www.lanet.lv/misc/charts/ nigdy do końca nie spełnił pokładanych w nich nadziei, po czasie zmniejszając częstotliwość update'ów, aż w końcu właściwie zamierając. Nawet ich oczko w głowie, czyli litewska lista airplay, nie jest aktualizowane od ponad dwóch miesięcy.

Na początku miałem zamiar stworzyć coś takiego z Freshem. Niestety, nagle zniknął z forum (BTW., jeśli wiecie, co się z nim dzieje - dajcie proszę znać!). Materiał jest zbierany regularnie, niemniej jednak można byłoby spokojnie wystartować z projektem. To, czego potrzebuję, to ktoś, kto stworzy jakiś bardzo prosty, ale w miarę estetyczny design (sam teoretycznie mógłbym to zrobić, ale nie mam głowy do "zabawy" z HMTL-em, ani tym bardziej z PHP lub innymi językami, o których nie mam w tym momencie bladego pojęcia) i umieści to na serwer. Nie oczekuję cudów, bo zdecydowanie chodzi mi o treść, a forma ma jedynie nie odstraszać przed przeczytaniem zawartości.

Pomyślałem też, że taka strona mogłaby być podpięta pod mychę i niejako stanowić wizytówkę naszego forum. Z pewnością miałoby to niebagatelny wpływ na promocję forum. Nie ukrywam, że na tym polu mam jeszcze większe ambicje, tylko w tym wypadku nie są one megalomanią. Zanim lanet się stoczył, pomimo ewidentnych braków, był dość popularną stronę w sieci. Zresztą, wejdźcie sobie na http://www4.clustrmaps.com/counter/maps....sc/charts/ i zobaczcie, jaką wciąż jest częstotliwość wejść.

Oczywiście, cenną informacją będą powiadomienia o listach, szczególnie tych niszowych, geograficznie czy też stylistycznie - od dzisiaj moje internetowe skrzynki wszelakie czekają na wszelkie zestawienia, które można znaleźć w sieci. Przyjmę je z otwartymi rękoma Icon_wink
13.12.2013 04:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pomysł projektu strony z listami przebojów - prz_rulez - 13.12.2013 04:46 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości