Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #21
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Kordian napisał(a):Chyba są błędy Icon_wink Bo wczoraj głosowałem, nie pamiętam już ile miałeś głosów, ale na pewno zaliczyło dwa (podwójnie). Może dzień się tam zaczyna np. o 8.

Według mnie są trzy różne sposoby głosowania, które można zastosować niezależnie i oddać w sumie 20 głosów:

1) bez logowania - serwer sprawdza adres IP - to daje nam 5 głosów
2) z logowaniem - głosowanie tradycyjne - serwer sprawdza, czy z danego konta już wygenerowano wszystkie głosy - kolejne 5 głosów
3) z logowaniem - głosowanie przez facebooka - podobnie jak poprzednio, ale serwer sprawdza liczbę oddanych głosów przez aplikację facebooka, więc nie sprawdza czy wykonaliśmy punkt 2 - kolejne 10 punktów.

W sumie 20 punktów.

Punkty 2 i 3 można zwielokrotnić tworząc fikcyjne konta w dzienniku bałtyckim i facebook'u. Punkt 1 da się zwielokrotnić tylko jeśli posiadamy dostęp do kilku komputerów o różnych adresach IP (nie mogą to być komputery podłączone do tego samego punktu dostępowego, ale np. telefon może być OK)

Z regulaminu konkursu (p. 4) nie wynika, że nie można tego robić w opisany powyżej sposób. Tak więc droga do pierwszego miejsca jest bardzo szeroka.

Dzięki tym sposobom ode mnie 25 pkt.
14.08.2013 01:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Rincewind - 14.08.2013 01:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości