Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
[Obrazek: Pet-Shop-Boys-Gda%C5%84sk-Sopot-2013.jpg]

Jak pewnie większość z Was doskonale wie, 4 września w Gdańsku dziadki z Pet Shop Boys postarają się na żywo udowodnić, iż warto było poświęcić dla nich ponad 10 lat życia. Z mojej perspektywy jest to szansa, żeby doświadczyć prawdopodobnnie najważniejszego wydarzenia wiążącego się z byciem fanem danego artysty. To wielka sprawa. Wymaga ona jednak podstawowego warunku - trzeba zjawić się na koncercie. I tego pośrednio dotyczy moja prośba.

Dziennik Bałtycki zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest 10 podwójnych zaproszeń na ten występ. Bardzo chciałbym zgarnąć jedno z nich, ale potrzebuję do tego solidarnej pomocy m.in. z Waszej strony. Konkurs polegał na zgłoszeniu zdjęcia, które jest afirmacją "twojej miłości do muzyki" i trwa do 29 sierpnia. Nie jestem wybitnie pomysłowy, więc postanowiłem po prostu odkurzyć część swojej kolekcji płyt i ułożyć z nich coś, co w domyśle ma przypominać serce. Adekwatnie do konkursu wybrałem jedynie płyty Pet Shop Boys. Was proszę o zagłosowanie na wspomniane zdjęcie, które jest również podpisane moim imieniem i nazwiskiem (jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości gdzie szukać tego kwazi-serca Icon_razz2). Codziennie, aż do końca zabawy, każda osoba może oddać 5 głosów. Głosować można w tradycyjny sposób lub poprzez konto na facebooku. Ten drugi sposób glosowania daje podwójną zdobycz punktową (czyli max. 10 punktów za dzień od jednej osoby) i jest przeze mnie szczególnie rekomendowany Icon_wink2

Wejściówek jest 10, ale jak dotąd wpłynęło tylko 8 kandydatur i chociaż przespałem start konkursu aż o dwa dni, to w tym przypadku rzeczywistość wyrażona przez slogan "Polska jako pustynia Pet Shop Boys" jest dla mnie swego rodzaju błogosławieństwem i nie stoję na straconej pozycji niezależnie od liczby głosów uzyskanych przez kontrkandydatów. Skoro są szansę, to tym bardziej proszę o wsparcie, bo zapewniam, że żaden głos się nie zmarnuje.

http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt...,id,t.html - pod tym linkiem można głosować. System jest prosty i przejrzysty.

Będę zobowiązany za każdy oddany głos. Nie chciałbym też robić niepotrzebnego zamieszania na forum i np. ciągle aktualizować ten wątek, dlatego prosiłbym, aby każda osoba, która zgodzi się wspierać mnie codziennie do 29 sierpnia (lub kiedy tylko będzie mogła) zostawiła pod spodem znak w postaci wiadomościi Icon_smile Oczywiście ja codziennie będę o tym przypominał wszystkich chętnym, ale nie chcę wysyłać denerwujących PW czy powiadomień na facebooku pozostałym osobom. Oprócz tego wątku roześlę jeszcze do Was jedno PW.

Jeżeli coś ważnego związanego z tym plebiscytem wpadnie mi jeszcze do głowy, to zaktualizuję ten wątek.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2013 01:59 AM przez saferłel.)
14.08.2013 01:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - saferłel - 14.08.2013 01:35 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości