Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MND - Notowanie 137 (26.01.2013)
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 101
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #2
RE: MND - Notowanie 137 (26.01.2013)
Adam1992 napisał(a):*Ashtar Command feat. Joshua Radin - Mark IV
tak mnie ciekawi, skąd to wziąłeś. Ja to próbowałem promować i nawet miłośnicy takich klimatów (np. Saferłel) pozostali nieczuli. A to kawał świetnego post Madchestowskiego grania.
Adam1992 napisał(a):I Am Giant ze swoim już nie najmłodszym utworem. Jak widać, w części alternatywnej jest zapotrzebowanie na takie utwory
jest zapotrzebowanie i ja sam odczuwam swoisty głód takiego grania, przebojowego, mocnego, ale i wyrazistego, bez specjalnego rozwodzenia się i jednocześnie niebanalnego. Cóż czasy świetności/zapotrzebowania/fascynacji taką muzyką minął bezpowrotnie i jednocześnie dziwię się. Ale moja interpretacja jest prosta! Po prostu muzycy nie maja ochoty/talentu/umiejętności tworzenia takich rzeczy. Wolą tworzyć punkowo proste banały/rozwleczone quasiprogresywne nudy/nudne stonerrockowe pinkanie. My chcemy chleba, igrzysk i R'N'R'a Icon_smile
Adam1992 napisał(a):*The Blackout - Running Scared
no i mamy nowy towar tej formacji, oni potrafią uzupełniać braki o których pisałem wyżej. Tym razem Blackout trochę zbliżyli się do stylistyki The Used czyli nieco bardziej słonecznie. Bardzo żywe, by nie powiedzieć ożywcze. Czas pokaże, czy na tyle udane.
Adam1992 napisał(a):19. Kiss The Anus of Black Cat - My Word as Gospel (nowość w notowaniu)
dużo fajnych nowości. Całusy już wyhaczyłem z inną piosenką - Ruins, więc tę promuję. Ale ta będzie kolejna w kolejce. Choć powiedzmy sobie szczerze - to nie jest łatwa muzyka.
Adam1992 napisał(a):18. Chromatics - These Streets Will Never Look The Same (nowość w notowaniu)
można oczywiście znów toczyć odwieczne dysputy, czy to elektroniczna cześć czy alternatywna Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
29.01.2013 11:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: MND - Notowanie 137 (26.01.2013) - dziobaseczek - 29.01.2013 11:25 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości