Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MND - Notowanie 135 (12.01.2013)
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 810
Dołączył: May 2012
Post: #7
RE: MND - Notowanie 135 (12.01.2013)
(13.01.2013 12:28 AM)saferłel napisał(a):  
Adam1992 napisał(a):Myslovitz - Trzy sny o tym samym (+8)
Cytat:Jesteś jednym z niewielu, którzy dali im szansę.
Stwierdziłem jednak, że daje radę.

Adam1992 napisał(a):The History of Aggle Pie - Glitch (+12
Cytat:Zadziwiają mnie ich wyniki. Znasz jakieś inne kawałki od szarlotek?
No właśnie nie znam Icon_wink. Ten utwór to pierwszy poznany mój kawałek od nich.

Adam1992 napisał(a):Pet Shop Boys - Memory of The Future (+2)
Cytat:Bardzo ładnie. Do miejsca "Leaving" jeszcze trochę zostało, ale z kolei tamten singiel szybko spadał i wydawało mi się jakby był z 3-4 tyg. na liście Icon_wink
Nie chcę zapeszać, ale ten utwór osiągnie dużo więcej niż "Leaving" Icon_smile.

Adam1992 napisał(a):I Am Kloot - These Days Are Mine
Cytat:O! To duże zaskoczenie. Myślałem, że tylko ja ich lubię na forum...no i trochę Art. Brut Icon_wink U mnie kilka tyg. temu też się pojawiło na liście.
Walczy o wejście, jest ciężko.

Cytat:I tak btw Twojego komentarza z ostatniego tygodnia - Adamie, nie możesz się łamać z powodu komentarzy! Nie przystoi to listomaniakowi Icon_wink Każda lista ma swoich fanów - być moi są mniej aktywni. Ja akurat Twój chart oglądam co tydzień, a przyznaję się szczerze do tego, że nie z każdą listą na forum tak robię. Z pisaniem jest już gorzej, ale nie mam zamiaru się tłumaczyć dlaczego teraz piszę całkiem długo komentarz, a czasem tylko przelecę wzrokiem po notowaniu - różne rzeczy na to wpływają. Ja byłbym zawiedziony, gdybyś nas opuścił. Tyle mogę od siebie dodać. Zresztą zauważ, że kiedy wspomniałem o tym ostatnio, to od razu pojawiły się głosy "przeciw" takiej decyzji. Gdyby tu faktycznie nikt nie wpadał, na pewno przemawiałbyś w takiej chwili do ściany Icon_wink
Dzięki za miłe słowa Icon_smile. Nie zamierzam opuszczać mycharts, ponieważ w tak krótkim czasie zdążyłem pokochać to miejsce i mnie również byłoby przykro, gdybym musiał opuścić to miejsce.
14.01.2013 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: MND - Notowanie 135 (12.01.2013) - Adam1992 - 14.01.2013 05:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości