Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #54
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego
pomijając same wyniki, które są niewiarygodne i to absolutnie nie przez początkowe litery alfabetu Icon_biggrin3
to pisanie, o APP "to coś" i do tego, że jest głosem słuchaczy Jedynki, jest tak samo śmieszne jak pisanie o Kayliegh, że to pozycja niezrozumiała w TWC.
dzięki panowie zrobiliście mi dzień Icon_lolIcon_lolIcon_lol

te utwory są po prostu bardzo trójkowe. APP często grają albo Niedźwiedź albo Kaczor. Icon_smile2
ja wiele utworów APP poznałem w Trójce w latach 90.

rozumiem, że można czegoś nie znać lub nie lubić Icon_wink2
sam np. wolę FUGAZI, ale nigdy nie napiszę, że jest bardziej popularny niż Kayliegh.

skoro tu piszę o poście Miszona, to nawiążę do jego innego posta o Bowiem.
na długo przed śmiercią Stelmi miał kącik "Bowie co się zowie" ("bołi co się zołi"), Kaczkowski czy Niedźwiecki często grali jego starsze utwory. wielu artystów nie ma szans tak często być słyszanymi w Trójce.

edit: Piotr, jakie Erasure??? Icon_razz przejrzałem całą setkę i nawet nie wiem z czym pomyliłeś Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2020 10:12 AM przez Yacy.)
02.01.2020 10:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Top Wszech Czasów Programu Trzeciego - Yacy - 02.01.2020 10:10 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego thestranglers 26 5 904 02.05.2020 10:49 PM
Ostatni post: thestranglers
  Kobiece Albumy Wszech Czasów wg. Magazynu Rolling Stone Szymek79 4 1 634 28.06.2012 12:15 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości