Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 316 (22.12.12)
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #7
RE: DLP - Notowanie 316 (22.12.12)
saferłel napisał(a):29. NE. 01. Swim Deep - Honey
kawałek King City przesłuchałem. Indie na wysokim poziomie. Ale po tym kawałku nigdy nie nazwał ich nadzieją. Dlatego też odpuściłem sobie jakieś ostre wnikanie. Honey to już inna bajka, wszystko się tu kapitalnie klei. Jest przebojowe i bardzo urocze. Trochę przypominają Babybird, podobny sposób konstruowania piosenek. Nie rozwaliło mnie o ścianę, ale bardzo pozytywne odczucia.
saferłel napisał(a):43. NE. 01. Spectral Park - L'appel Du Vide
Tu już początek zapowiada fajna zabawę. Podobnie bawili się Inspiral Carpets na początku kariery. Szalone ale nie chore. Niesamowite odczucia.
saferłel napisał(a):38. NE. 01. AlunaGeorge - Your Drums, Your Love
Aluna tłucze się po poczekalni dziobasowej. Ale myślę, że w końcu i dla niej znajdzie się miejsce. Bardzo Atrakkcyjnei zrobiona muzyka z czekoladowym odcieniem. Your Drums nie jest zbyt nośna, ale nie jej siłą jest mocna aranżacja. Dojrzewam Safrze do tej piosenki, powoli dojrzewam.
saferłel napisał(a):Wild Nothing - Only Heather
Zaskoczenie roku. Nie spodziewałem się po nich tak doskonałej muzyki, bo też wczesne nagrania nie pozostawiały złudzeń, że to przeciętniacy. Okazuje się, że byłem wtedy w błędzie. Wystarczyło trochę dopieścić piosenki, dodać dobrą melodię. Only Heather jest kolejnym kawałkiem mającym coś z surf popu. Niesamowita piosenka i kolejny wielki hit.
saferłel napisał(a):I Am Kloot - These Days Are Mine
A ja dalej słyszę coś czego inni nie słyszą. Bardzo fajny psychodeliczny kawałek, ze sporą ilością odniesień do stylistyki Boo Radleys, czasem Elbow. Britpop rulez Icon_smile
PS. Here We Go Magic - Hard To Be Close - widziałeś teledysk, ciekawy Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2012 11:12 AM przez dziobaseczek.)
27.12.2012 10:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
DLP - Notowanie 316 (22.12.12) - saferłel - 25.12.2012, 05:40 PM
RE: DLP - Notowanie 316 (22.12.12) - dziobaseczek - 27.12.2012 10:25 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości