Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób układania swojej listy.
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 702
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Sposób układania swojej listy.
Mam drugie pytanie. Kiedyś już w sumie był taki temat, ale to jeszcze za czasów poprzedniego, albo jeszcze wcześniejszego forum. Jak układacie swoją listę? Czy robicie to po prostu, że w danej chwili ustawiacie w kolejności bez namysłu, bądź po krótkim przemyśleniu, czy macie jakiś system wyłaniania zwycięzców i kolejności?
Ja robię codziennie, lub kilka razy w tygodniu głosowanie - tzn punktacje dla każdej piosenki, a w niedzielę jest to sumowane i wychodzi zestawienie Icon_smile Od mniej więcej dwóch lat przy głosowaniu robię odsłuchy każdej piosenki, dla wzmocnienia efektu. A kolejność kiedyś była taka jak w ostatnim notowaniu, potem alfabetyczna, a od jakiegoś czasu jest każdorazowo losowa, by też nie było takiego wyrachowania w punktowaniu.

Macie swoją tak zwaną Poczekalnię utworów, którą układacie w kolejności, ale nie ujawniacie jej tutaj? Czy po prostu piosenki, które nie weszły do notowania nie są brane pod uwagę? Wszystkie pozycje udostępniacie na forum?
Ja udostępniam niemal wszystko oprócz kilku ostatnich miejsc z Poczekalni, którzy dostali najmniej pkt i już nie wezmą udziału w następnym głosowaniu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.12.2012 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Sposób układania swojej listy. - tadzio3 - 23.12.2012 09:44 PM
RE: Sposób układania swojej listy. - michal91d - 23.12.2012, 10:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości