Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy do tworzenia/obsługi listy przebojów
michal91d
Unregistered

 
Post: #21
RE: Programy do tworzenia/obsługi listy przebojów
mike napisał(a):Otwieram dwa dokumenty. W jednym wklejam poprzednie notowanie - drugie pozostawiam puste, a następnie według kolejności ustalam wycinając po kolei utwory, które mi się podobają.
takim sposobem bawię się w Znawcę na LP3, ale nie przyszło mi do głowy, żeby układać tak listę Icon_smile Zeszyt to podstawa. Czy jestem jedyny?
tadzio3 napisał(a):Jeżeli chodzi o folder z muzyką, którą mam na liście największą bolączką jest brak możliwości ułożenia (plików muzycznych) według własnej kolejności - w Windowsie 7. A czy macie sposoby na łączenie spisu piosenek z plikami muzycznymi i ich kolejnością?
co do piosenek to mam tak skonstruowaną playlistę w Winampie, że na samym dole znajdują się utwory walczące na liście lub o wejście na listę, a wyżej wszystkie pzsotałe utwory posortowane alfabetycznie. Często gdy nie mam ochoty słuchać jakiegoś utwory z góry, szybko przewijam pasek w dół i włączam coś nowszego.
Remo napisał(a):Archiwalne zachowuję w notatniku, każde w oddzielnym pliku pod datą.
też robiłem takie kopie...
dziobaseczek napisał(a):Ja tworzę w excelu, ale przymierzałem się do bardziej rozbudowanego interfejsu.
po przedmiotach na studiach typu programowanie i bazy danych miałem wielką ochotę pobawić się nimi właśnie pod kątem listy. Część zabaw się udała, nad częścią muszę popracować (gdy znajdę czas Icon_razz2)
tadzio3 napisał(a):A jeszcze jedno. Po ułożeniu listy - w zasadzie od zawsze, od kiedy mam wszystkie piosenki na komputerze słucham top 30 w kolejności od 30 do 1. To taki rytuał, bez którego nie może obyć się żadne notowanie Icon_smile2
Czasami zdarza mi się posłuchać listy od początku do końca, ale...
tadzio3 napisał(a):Jak układacie swoją listę? Czy robicie to po prostu, że w danej chwili ustawiacie w kolejności bez namysłu, bądź po krótkim przemyśleniu, czy macie jakiś system wyłaniania zwycięzców i kolejności?
...przeważnie bywa tak, że w ciągu tygodnia naprawdę wiele razy słucham danego utworu i wiem na co stać go w sobotę. Czasem odsłuchy piątkowe są decydujące, wtedy mogą zdarzyć się prawdziwe "cuda". Choć zdarza się, że lista jest układana pod wpływem chwili Icon_wink
23.12.2012 09:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Programy do tworzenia/obsługi listy przebojów - michal91d - 23.12.2012, 12:17 PM
RE: Programy do tworzenia/obsługi listy przebojów - michal91d - 23.12.2012 09:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości