Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aakttairplay's 40 (#33/#658)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: aakttairplay's 40 (#33/#658)
aaktt napisał(a):Hoshino Gen, "Yume no soto e" #1
Zaczęło się jak jeden z większych przebojów Coldplay, ale to było tylko złudzenie Icon_wink Nie jest złe. Normalna piosenka, bez ochów i achów. Elegancko zaaranżowana. Niestety potem w teledysku dzieją się dziwne rzeczy i ciężko coś więcej napisać.

aaktt napisał(a):Frank Ocean, "Bad Religion"
Trochę zwątpiłem we Franka po dwóch odsłuchach płyty, którą częstowałem się podczas podróży pociągiem na wieś. Warunki miał idealne, bo nic mi nie przeszkadzało, był ciepły wieczór, za szybą robiło się ciemno, a jednak album wydał mi się strasznie rozwleczony z kilkoma ważnymi momentami (jeszcze nie poznaję po tytułach), ale też kilkoma zupełnie niepotrzebnymi wstawkami. Nie wiem jak sprawa wygląda z ''Bad Religion''.

aaktt napisał(a):Grizzly Bear, "Yet Again"
U mnie pewnie bez problemu będą wyżej Icon_smile

aaktt napisał(a):Japandroids, "The House That Heaven Built"
Fajna, chociaż trochę nieświeża nowość. Ja muszę przesłuchać album. A nie zrobiłem tego dlatego, że pierwszy spin wydał mi się mniej ekscytujący niż przy poprzedniej pozycji. Chyba znów zrobili po prostu to samo Icon_wink

aaktt napisał(a):The Avett Brothers, "Live and Die"
Nie tak ekstremalnie ciekawe jak twórczość moich ulubionych artystów uprawiający miszmasze country'owo-americanowo-folkowe, ale daje radę. Po prostu bardzo ''bezpieczna rzecz''. Ja wolę trochę grania ''na poprzek'', co nie znaczy, że i taka prostolinijność mnie nie urzeka. Bardzo fajne.

aaktt napisał(a):Bloc Party, "Octopus"
Jestem po odsłuchu albumu i słychać ogromny progres względem ostatniej płyty (chociaż to wciąż nie to samo co np. w 2007). Singiel jest świetny.

W zakładce new entries sporo dobrego grania dzisiaj Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.08.2012 03:25 PM przez saferłel.)
21.08.2012 03:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
aakttairplay's 40 (#33/#658) - AKT! - 21.08.2012, 02:41 AM
RE: aakttairplay's 40 (#33/#658) - mike - 21.08.2012, 02:33 PM
RE: aakttairplay's 40 (#33/#658) - saferłel - 21.08.2012 03:23 PM
RE: aakttairplay's 40 (#33/#658) - AKT! - 26.08.2012, 04:28 PM
RE: aakttairplay's 40 (#33/#658) - AKT! - 26.08.2012, 05:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości