Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aakttairplay's 40 (#32/#657)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #6
RE: aakttairplay's 40 (#32/#657)
kolej_grzesiek napisał(a):Widzę, że coraz bardziej przekonujesz się do nowego Perfume
Całkiem mi się wkręciło, bardziej nawet niż "Spice", z którego też nie byłem zadowolony.

dziobaseczek napisał(a):podium obowiązkowe!
zobaczymy ^^ na razie na pewno będzie awansować

michal91d napisał(a):To chyba taki bardziej radiowy singiel. Ma potencjał
no ba! oczywiście, że ma Icon_biggrin

michal91d napisał(a):a tego się tu nie spodziewałem
ja też nie; na początku wydawało mi się strasznie gówniane, ale że wszędzie non stop to słyszę, to ostatecznie zmieniłem zdanie Icon_smile

michal91d napisał(a):Ty też?Icon_cry
co jest złego w niezobowiązujących piosenkach na lato? rozumiem, że wszyscy jesteście koneserami muzyki poważnej skoro tak łatwo przychodzi wam odrzucanie fajnych popowych kawałków Icon_wink

saferłel napisał(a):Nawet z dopiskiem ''explicit version'' Icon_razz2
szaleństwo! Icon_biggrin

saferłel napisał(a):Tym bardziej, że No Doubt to w sumie jest trochę agresywny, niezależny zespól z kobietą na wokalu Icon_razz2 Jak możesz?
zabawnyś Icon_razz akurat No Doubt zawsze było lekkie i przebojowe, nawet jeśli mieli jakieś gitary w tle

saferłel napisał(a):Wybrałeś dłuuuuugi numer
Bywały dłuższe [via Sufjan Stevens]

saferłel napisał(a):Gorsze od Perfume, naprawdę. Może ma to jakiś ''moment'', który wpada w ucho siłą rzeczy i nie trudno mi to stwierdzić, ale chwilę potem wchodzi jakiś śmieszny bit-liryczny w stylu ''hey, sexy lady'' i znów taplamy się w błotku.
Ej, rozumiem, że to nie jest muzyczne arcydzieło, ale ale ja mam do tego dystans, bo ~ wpada w ucho, teledysk jest niesamowicie zabawny i chwytliwy i jest z Korei - same atuty ^^

saferłel napisał(a):Oczekiwałem po Offie znacznego awansu, nie +6.
Poprzednia lista była po offie (pomimo daty), ta jest po offie + po całym długim tygodniu, gdzie działa się masa rzeczy Icon_wink

saferłel napisał(a):Z grubej rury zaczęli.
"Honeycomb" zadebiutowało jeszcze niżej, ale po kilku odsłuchach ten numer brzmi gorzej Icon_sad

saferłel napisał(a):Najbardziej przereklamowany rock-blues band w ostatnich latach na mycharts? TAK!
NIE! To Safer ma znowu problem z bluesem Icon_biggrin

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.08.2012 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
aakttairplay's 40 (#32/#657) - AKT! - 12.08.2012, 09:28 PM
RE: aakttairplay's 40 (#32/#657) - michal91d - 13.08.2012, 01:41 PM
RE: aakttairplay's 40 (#32/#657) - AKT! - 13.08.2012 03:50 PM
RE: aakttairplay's 40 (#32/#657) - Listoholik - 13.08.2012, 04:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości