Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aakttairplay's 40 (#31/#656) -- postoffowe
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: aakttairplay's 40 (#31/#656) -- postoffowe
Tak się zastanawiam, kiedy u mnie ostatnio była pierwsza trójka w wykonaniu jednego artysty...
aaktt napisał(a):23 21 22 T-ara, "Roly-Poly" #4
A u mnie się dopiero rozkręciły. Zobaczymy, czy będą wyżej, niż u Ciebie. Ale będzie ciężko.
Swoją drogą, jak to życie kołem się toczy... Jakieś 6, 7 lat temu szalałem na punkcie muzyki azjatyckiej (no, może nie szalałem, ale na pewno ostro szperałem) i większość patrzyła się na mnie jak na wariata, a teraz, gdy j-pop, k-pop a nawet c-pop nie są w Polsce niczym szczególnym... Jestem ze wszystkim do tyłu i jakoś mi się nie pali do tego, by odkrywać coś na własną rękę. Straciłem serce do Azji. Jedyne, co teraz jakoś tam czasem śledzę to Uzbekistan (choć w dużej mierze jest to sprawdzanie, czy nie wydały czegoś nowego Ziyoda albo Munisa Rizaeva - dziewczyny mają chyba niezłych producentów, bo ich kawałki zazwyczaj mnie nie zawodzą i mogę śmiało polecić). + Iran, ale to w większości emigranci. A jeśli nie, to grają niemal dosłownie w koszarach.
Cóż, ale przynajmniej mam was, azjomaniaków, którzy zawsze znajdą coś ciekawego Icon_smile
aaktt napisał(a):27 ne 01 Psy, "Gangnam Style" #27
Wypowiem się za parę tygodni, ale póki co nie chwyta mnie tak, jak mógłbym się tego spodziewać.
aaktt napisał(a):47 91 02 Perfume, "Spending All My Time" #47
A jednak chwyciło. Ale u mnie wyżej... Icon_wink2

Swoją drogą, czy są jeszcze Carly Rae i Le1f?

P.S. Gee Icon_eek
05.08.2012 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: aakttairplay's 40 (#31/#656) -- postoffowe - prz_rulez - 05.08.2012 08:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości