Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 40 Indie & Electro z Antypodów 2006-11
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #1
Top 40 Indie & Electro z Antypodów 2006-11
Jakieś to dziwne - po kliknięciu w cytat pokazał mi się cały post. Czyżby był za długi? Ale no cóż będę próbował...

Australia...Nowa Zelandia...Antypody... Przybrana lub rzeczywista ojczyzna wielu niepowtarzalnych muzyków, choćby moich ulubieńców z lat 80. - Real Life i Icehouse (nie zapominajmy o Pseudo Echo). Dla mnie to też największe na świecie w ostatnich latach zagłębie talentów indie i electro. Nie spodziewałem się, że kiedyś tak napiszę, bo zawsze rezerwowałem ten tytuł dla Skandynawii (szczególnie Danii i Szwecji), ale mój kolega z bloga Romanthic Synthesis już dawno słusznie napisał, że można już mówić o "australijskiej inwazji" na alternatywne parkiety. Wiele tych zespołów w Polsce jest prawie nieznana - trzeba coś z tym zrobić! Dlatego zapraszam na mój

Top 40 Indie & Electro z Antypodów

Wiadomej piosenki o długim tytule w nim nie ma Icon_smile i paru o krótszych też, m.in. Idea of Happiness, bo z takim krótkim stażem trudno było mi ją obiektywnie ocenić.

1. Gypsy & the Cat - Jona Vark
Moim zdaniem "Gilgamesh" to najlepsza płyta 2010 i jedna z najlepszych ostatnich lat. The Axis of Awesome i Four Chords Icon_biggrin
20.04.2012 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Top 40 Indie & Electro z Antypodów 2006-11 - Kordian - 20.04.2012 02:04 PM
RE: Top 40 Indie & Electro z Antypodów 2006-11 - michal91d - 20.04.2012, 02:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości