Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista not. 1141 (28.01.2012)
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 209
Dołączył: Dec 2014
Post: #19
RE: lista not. 1141 (28.01.2012)
saferłel napisał(a):Debiut na pierwszym to duża sensacja. (...) nie wierzę w ten etos Coldplay. Nie utrzymają się zbyt długo.
Akurat tym nagraniem Coldplay wreszcie ponownie zasługuje by być w Top Ten LP3. A co do mojego zestawienia: nic nie potrafię w tej chwili powiedzieć. Utrzymajmy ten mały suspens do soboty.
saferłel napisał(a):U mnie byli dawno temu i spisali się równie dobrze, też doszli do 2. Tutaj pewnie będzie numer 1
Stara maksyma listy mówi: "Po liczbie tygodni spędzonych na liście poznasz prawdziwy przebój." Kogo jak kogo ale Ciebie Safer nie muszę chyba o tym przekonywać... (patrz The Kills) A czy Antlers będą na pierwszym - nie wiem.
saferłel napisał(a):To nagranie z Belgii?
Z Holandii. A nie wiesz bo nie słuchałeś jeszcze propozycji z tego kraju w Muzycznym Euro Icon_smile
saferłel napisał(a):W sumie przy nich ten Coldplay od razu staje się milszy
Tu bym akurat dyskutował. Jak po dwudziestu tygodniach będą dalej u mnie w Top 20 to będą się dopiero mogli równać z hitem Gotye.
saferłel napisał(a):Niestety ostatnio płyta zaczęła mi trochę ciążyć.
Nie chcesz wybrać na swojego singla SEVEN DEVILS, HEARTLINES czy ONLY IF FOR THE NIGHT? Przy Twoich zasadach to bym zaszalał nie raz.
saferłel napisał(a):Czekam na nowe Masquer.
Z "Happiness" już im się chyba nie uda więc także wyczekuję nowego singla. Widać coś na horyzoncie? A tak w ogóle to "Stark Naked" jeszcze mi się nie znudziło Icon_razz2
saferłel napisał(a):Nie sądzę, żeby można było się dopatrywać jakiejś logiki w dobieraniu utworów do Lp3. Nie rządzi się to żadnymi prawami. Często wkurza mnie ta ich polityka, ale cóż....normalnie by nie wkurzała w ogóle, a tak odrobinkę mam żal, bo jednak wiele osób wciąż nie lubi słuchać tego, co jest poza Trójką i przekonać ich do takiego materiału
Od czego jest My Charts! Jak raz na miesiąc przemycę coś z Trójki to dobrze. Niestety, od dłuższego czasu taki jest stan rzeczy.
01.02.2012 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: lista not. 1141 (28.01.2012) - michal91d - 29.01.2012, 01:06 AM
RE: lista not. 1141 (28.01.2012) - Listoholik - 31.01.2012, 04:09 AM
RE: lista not. 1141 (28.01.2012) - thestranglers - 01.02.2012 04:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości