Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Tuenti #2
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #5
RE: Top Tuenti #2
Cytat:Zrobiłem drugie podejście, ech zdecydowanie nie dla mnie taka nowość.
W moim przypadku wystarczył pierwszy odsłuch i od razu wiedziałem, na którym miejscu panowie zadebiutują. W całej tej mętnej masie psytrance'owej sieczki, pełnej ostatnio małowartościowej muzyki, Quantica jak zwykle nie zawodzi. Ja po prostu uwielbiam ten zespół Icon_smile

Cytat:O, u Ciebie też?!
Tak Icon_smile
Szczerze, to myślałem że zaglądnąłeś do mojej listy i przesłuchałeś sobie nowości Icon_wink W tym tygodniu wróciłem sobie do albumu Arabian Horse i to właśnie Over najbardziej mnie zauroczyło. Jest tam jeszcze kilka fajnych numerów, zobaczymy co będzie dalej Icon_wink

Cytat:W sumie Over oparte jest na prostym motywie przewodnim, ale niesamowicie uzależniającym. Dla mnie bomba.
Zgadza się Icon_smile

Cytat:Świetny orient na początku, później już robi się troszkę nudno dla mnie. Coś pomiędzy chillem a psy (myślałem o psybiencie, ale tego raczej tak nie zaszufladkuję). Generalnie warto było sprawdzić, bo to ciekawa rzecz, aczkolwiek trzeba być fanem takiego połączenia, żeby poczuć ten kawałek w pełni.
Nagranie zaszufladkowałbym po prostu jako Ambient. Jego jedynym minusem jest fakt, że trwa ponad 11 minut, więc jeśli ktoś nie jest fanem tego typu utworów, faktycznie może się znudzić w połowie Icon_wink Ostatnio dość intensywnie zacząłem szukać i słuchać takiej muzyki, więc należy się spodziewać debiutów podobnych utworów na mojej liście w najbliższym czasie Icon_wink

Cytat:Całkiem przyjemny, klimatyczny liquid d'n'b.
Jedno z niewielu nagrań w tej stylistyce wartych ostatnio jakiejkolwiek uwagi Icon_smile

Cytat:No to mnie złapałeś teraz. Zdecydowanie najlepszy z nieznanej mi trójki z poczekalni.
I chyba najlepszy z całego albumu The Gate Of Saturn, z którego pochodzi. Panowie - jak widać - nie zwalniają tempa Icon_smile

Sapientia Uti
18.12.2011 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Top Tuenti #2 - Tom_Bonsz - 17.12.2011, 12:55 AM
RE: Top Tuenti #2 - dziobaseczek - 17.12.2011, 07:58 PM
RE: Top Tuenti #2 - Tom_Bonsz - 17.12.2011, 08:47 PM
RE: Top Tuenti #2 - meni - 18.12.2011, 01:05 PM
RE: Top Tuenti #2 - Tom_Bonsz - 18.12.2011 01:38 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Top Tuenti #3 Tom_Bonsz 11 2 780 22.03.2012 11:34 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Top Tuenti #1 Tom_Bonsz 15 4 913 12.12.2011 09:07 PM
Ostatni post: Tom_Bonsz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości