Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przerwa w działaniu mycharts.pl
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Aro, dokładnie jak piszesz - konkrety!!! Nikt inny tego nie zrobi, tylko Konrad! Czekamy Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.09.2009 07:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Cytat:Temat odpłatności był poruszany w maju zeszłego roku. I nic.
żeby tylko raz...
na pewno nie przesadzę jeśli napiszę, że temat był poruszany ze 3 razy. nigdy nie było odpowiedzi.
30.09.2009 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
A jak ta sprawa wygląda na forach LPMN i LP3 :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
01.10.2009 04:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
 
Na LP3 JaceK stanowczo odmawia wprowadzania opłat, może tyle napiszę, bo nie wiem czy mogę pisać, co konkretnie powiedział mi prywatnie. Poza tym, nigdy jeszcze z tego powodu forum nie padło. Tak naprawdę pamiętam tylko 1 awarię, ale spowodowaną przez ogólną awarię całego serwera hostingowego. I raz przerwa konserwująca, jak była zmiana skórki, czy czego tam.
LPMN nie mam pojęcia, wchodzę tam raz na parę miesięcy.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
01.10.2009 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 382
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Konrad napisał(a):1. Ja szczerze mówiąc chcę uniknąć kwestii zrzuty
2. gdyż jak wiemy ostatnio dochodziło tu do pewnych nieporozumień na innych z goła polach.
3. A gdy w gre wchodzą pieniądze to jeszcze łatwiej się pokłócić Icon_lol
4. Gdyby jednak doszło do zrzuty to zapewne objęłaby osoby już zarabiające, a nie młódź, która woli kieszonkowe na płyty lub inne rozrywki wydawać i słusznie
1. Będę złośliwy: tej kwestii już dwa razy wcześniej unikałeś po rozpoczęciu tematu i deklaracjach chęci zapłaty.
2. Moim zdaniem to zupełnie inny temat.
3. Myślę, że nie są to takie pieniądze, żeby były warte kłótni.
4. Myślę, że zrzuta powinna być dobrowolna i myślę, że nie byłoby problemów z zebraniem stosownej kwoty.
Yacy napisał(a):Paweł napisał/a:
Bo jak zmusić każdego żeby płacił?
hasło aby wejście na stronę forum
Była tam jeszcze buźka, ale uważam, że nie powinno być żadnych konsekwencji dla nikogo za niepłacenie. Myślę, że dobrowolne składki całkowicie rozwiążą problem.
Yacy napisał(a):Oczywiście ja nie mam nic przeciwko płaceniu, tak jak nie miałem kilka miesięcy temu jak była sprawa ewentualnego płacenia poruszana.
Mi się wydawało, że kilkanaście, a w tym roku Admin tego tematu jakoś nie chciał poruszać.
ku3a napisał(a):na pewno nie przesadzę jeśli napiszę, że temat był poruszany ze 3 razy. nigdy nie było odpowiedzi.
Mi się wydaje, że 2 razy w dwóch kolejnych majach ('07 i '08) rozpoczynany przez Konrada, a po podjęciu dyskusji i deklaracjach chęci...
A teraz ja poprosiłbym o konkrety czyli o roczną sumę opłat za serwer. Myślę, że trzeba będzie ją podzielić przez 15, bo sądzę, że tyle osób na pewno zapłaci, a jeżeli będą nadwyżki, to przydadzą się na kolejny rok.
01.10.2009 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
kajman napisał(a):Mi się wydaje, że 2 razy w dwóch kolejnych majach ('07 i '08) rozpoczynany przez Konrada, a po podjęciu dyskusji i deklaracjach chęci...
A mi się wydawało, że z 1-2 miesiące temu też o tym dyskutowaliśmy.
01.10.2009 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #27
 
A mi się wydaję, że to nie ma znaczenia, ile już o tym rozmawialiśmy. Ważne, że coś z tym trzeba zrobić. Dobrowolne składki to coś, co popieram. Icon_smile2
01.10.2009 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
kajman napisał(a):1. Będę złośliwy: tej kwestii już dwa razy wcześniej unikałeś po rozpoczęciu tematu i deklaracjach chęci zapłaty.

Złośliwość to cecha ludzi inteligentnych Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
02.10.2009 04:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
i tylko tyle? Icon_confused2

Konrad może jakieś konkrety! Pliiiiiiiiiis!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.10.2009 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
Jeśli Konrad nie chce, żebyśmy płacili, to widocznie nie ma takiej potrzeby, żebyśmy się przy tym pomyśle upierali. Ważne, że wyrażona została chęć i jeśli zdarzy się taka okazja, że trzeba będzie się zrzucić, to na pewno pojawią się konkrety Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2009 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości