Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 716 (19.07.2009.)
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #21
 
Cały czas średnia wspólnych wynosi ok. 15 w porywach do 20. Icon_lol
Car śrubuje wynik i świruje na szczycie . Icon_smile2 Kolejne rewelacyjne utwory na razie walczą między sobą. Goryle, AIC , Indukti i Stefan to cholernie mocna czwórka . Oj za tydzień zapowiada się rzeź niewiniątek. Icon_wink2 Ale obojętnie który spasuje tego będzie mi szkoda.
Zresztą kiedy jest tyle ulubionych utworów to zawsze szkoda...
Stary Goryl i Bigelfy faktycznie złapały drugi oddech, Złodzieje Ananasów nareszcie coraz lepiej sobie radzą .
Singlowy Dream Theater swoje już zrobił, ciekawe czy inny ma szansę, nawet jeśli podstawowy CD nie zachwyca, a ostatnie covery zupełnie Cie nie przekonują ???
Nowego projektu TDW tez jeszcze nie słuchałem, choć akurat debiutujący tak, ale nie zrobił na mnie wrażenia.
24.07.2009 08:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Aro napisał(a):Cały czas średnia wspólnych wynosi ok. 15 w porywach do 20. Icon_lol
Z mojego punktu widzenia wciąż jesteś bezkonkurencyjny, inni z reguły nie przekraczają granicy 10 Icon_wink2

Aro napisał(a):Singlowy Dream Theater swoje już zrobił, ciekawe czy inny ma szansę, nawet jeśli podstawowy CD nie zachwyca, a ostatnie covery zupełnie Cie nie przekonują ???
Nowego projektu TDW tez jeszcze nie słuchałem, choć akurat debiutujący tak, ale nie zrobił na mnie wrażenia.
Płytkę na razie odłożyłem na bok, może jak do niej wrócę po dłuższej przerwie to nastąpi jakiś przełom Icon_wink2
A covery rzadko kiedy daję na listę, chyba że:
a) nie znałem wcześniej oryginału
b) cover kompletnie różni się od oryginału
Z tych które znam, tylko Zebra miałaby jakieś szanse Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
24.07.2009 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #23
 
Cytat:Mastodon i Isis
znam i nawet lubię Icon_lol

[Obrazek: kleschko.png]
27.07.2009 03:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości