Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garbage powraca....powoli.
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Garbage powraca....powoli.
Jak donosi perkusista grupy Butch Vig, zespół w ostatnich tygodniach spotkał się kilka razy by podyskutować o planach na najbliższe miesiące. Vig twierdzi, że nic nie stoi na przeszkodzie aby zespół w niedługim czasie miał powrócić do studia, nagrać album i ruszyć w kolejną trasę koncertową: ''Ostatnio wszyscy byliśmy bardzo zajęci, Duke pracował nad swoim nowym projektem, ja produkowałem płyty dla Against Me! oraz Green Day, a Shirley wciąż kończy pracę nad solową płytą, ale myślę, że nadszedł już czas by ponownie razem popracować. Szczerze mówiąc to zawsze byłem przekonany o tym, że Garbage znów powróci do wspólnego grania'' Nadzieję fanów podsyca dodatkowo informacja, że grupa z całą pewnością zarejestruje przynajmniej jedno nowe nagranie, które ma powstać w ciągu najbliższych tygodni i pokazać w jakiej formie znajduje się obecnie Amerykańsko/Szkocki kwartet. Według informacji udzielonych przez Viga, podczas wspólnego spotkania pojawiły się pomysły aby nowy krążek brzmiał jak połączenie mrocznego Leonarda Cohena i Mazzy Star.

Cokolwiek zespół nagra, pewnie jak zwykle będzie różniło się od poprzedniego materiału. Piąty rozdział w dyskografii Garbage to będzie coś wyjątkowego! Na taką mroczną, powolną płytę czekałem, na kontynuacje tego co zawali takich nagraniach jak chociażby ''#1 Crush'' czy ''Milk''.

Trzymam kciuki, w końcu musi się udać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.07.2009 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
oni będą nagrywać nową płytę, a my w tym czasie zrobimy top garbage Icon_mrgreen
08.07.2009 12:05 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Jestem jak najbardziej za Icon_wink Chociaż w czasie gdy będą nagrywali płytę starczyłoby czasu by ułożyć top i jego kilkadziesiąt aktualizacji Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.07.2009 10:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości