Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
352 MOJA LISTA
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #21
 
Wreszcie Bruce zadebiutował u Ciebie Icon_lol
30.09.2007 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #22
 
A co tak słabo Mayer? Icon_wink2
30.09.2007 07:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #23
 
Cytat:65 - Jakiś nowy Seal?
tak będzie nowa płyta. Trochę dziwne bo do tej pory mnie nie ruszał, a właściwie ruszał mnie po czasie. A teraz zobaczmy...
Ten nowy Seal to mi się tak średnio podoba --- zbyt dyskotekowy Icon_neutral2
30.09.2007 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
p.u.r.h. napisał(a):Trochę szkoda FTM, ale i tak zaskakująco długo się trzymali
Zaskakująco długo? Zaskoczeniem to było jak sie pięli , ale jak już wylądowali na topie, to wiedziałem że to nie przypadek i ... zerknij na moje nowe notowanie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.10.2007 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
caligoola napisał(a):Ten nowy Seal to mi się tak średnio podoba --- zbyt dyskotekowy
Gdyby nałożyć inny głos to pewnie nic by z tego nie było. Ale na szczęście jest głos SEALA i to powoduje, że te dyskotekowe rytmy są do przełknięcia Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.10.2007 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Tyle mam zaległych postów (400 Icon_eek2 ), że komentuję dopiero poprzednią listę, a u góry widzę, że już nowa jest. Icon_lol
No to do rzeczy. Nowa piosenka BOH nie przekonała mnie niestety i na wejście u mnie nie ma szans. No ale taki "Funeral" nie zdarza się przecież tak często. Tym razem "Icky" wyżej u Ciebie niż u mnie. Ale myślę, że nie prędko opuści u mnie 10, bo jest z nim tak, że inne mają swoje 5 minut. Tylko, że jak opadnie kurz to on jest nadal na swoim miejscu, a tamtych już nie ma. Ładnie to napisałem, nie? Icon_mrgreen


Yacy napisał(a):Wydaje się, że ZLOT miał wpływ na, przynajmniej, dwie pozycje na Liście. Chodzi o nowości z miejsc 26 i 21. O ile BOSS mógłby wejść na listę bez pomocy – chociaż RADIO NOW HERE było z bardzo dobrą zapowiedzią Icon_mrgreen Icon_lol Icon_mrgreen
Icon_lol
Bardzo się cieszę, że moja zapowiedź na coś się przydała. I myślę sobie, że nie Ciebie jednego przekonała, jeśli zobaczy się, że idzie na liście jak burza. Icon_mrgreen Icon_lol
06.10.2007 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości