Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój 16. TWC
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #141
RE: Mój 16. TWC
(18.03.2019 11:24 PM)Yacy napisał(a):  A płyta Alphaville, bo od jakiegoś czasu miałem ochotę na winyla a remastera chcę po prostu sprawdzić. jakieś 33-34 lata temu słuchałem tej płyty z wypasionej kasety na wypasionym sprzęcie i ten moment bardzo mi zapadł w pamięci. Ciekawy jestem czy na naszym sprzęcie z remastera mogę poczuć tamte emocje. tyle Icon_wink2
Daj znać, jak już się przekonasz. Icon_smile2 Życzę, by Cię nie zawiodła.

Yacy napisał(a):myślę, że ja jestem gdzieś pośrodku. ważne jest to jak dla mnie to brzmi tu i teraz, ale w jakiś sposób to ważę Icon_wink2
No tak, ale jeśli waga życiowa jest w miarę podobna, to nic by się nie mogło ruszyć...
A naprawdę nie macie tak, że w danej chwili (roku Icon_wink2 ) jakaś piosenka brzmi dużo słabiej? Przesunięcia o 5-6 miejsc wydają mi się takimi, jakby w ogóle ich nie było. Icon_smile2
Tak się tylko zastanawiam, bo rozumiem, że każdy ma swoje kryteria.

Yacy napisał(a):
(17.03.2019 12:38 AM)neon.ka napisał(a):  Szczerze mówiąc jakoś mi się wydawało, że ta piosenka jest starsza, chyba nawet sporo...
piosenka jest z 1982 i w sumie też ją bardzo lubię, ale dopiero JB zrobiła z niej perełkę.
Jak dla mnie oryginał przy JB jest mocno blady. Icon_wink2 I w ogóle bez tego ładunku emocjonalnego. Taka sobie pioseneczka jedna z setek.
No i miałam na myśli wersję JB - to ona wydawała mi się, że jest starsza.
Yacy napisał(a):zaskakujące, że właśnie BOH puścili, a z drugiej strony rewelacja Icon_smile2
No mnie bardzo to zadziwiło. Chociaż może nawet nie to, że BOH, tylko że właśnie "The Funeral". Moje ulubione "Window Blues" mniej by mnie zaskoczyło.
Yacy napisał(a):ale na szczęście ja/my też tak mamy i też często wiele znanych nam wspólnie osób jest obecnych w naszym życiu Icon_smile2
I to jest super. Ciągle ktoś gdzieś o kimś myśli. Icon_smile2

Yacy napisał(a):Marta, jeszcze raz dziękuję za takie szczegółowe potraktowanie mojego topu.
Icon_smile2
Cała przyjemność po mojej stronie. Icon_smile2
Chciałabym, żeby zawsze się tak udawało przy topach, którym się przyglądam, oglądam, poznaję, przypominam sobie...

5 nowości w tym roku Ci życzę. Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2019 01:26 AM przez neon.ka.)
30.03.2019 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości