Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Audycje w radiu
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Orzech i reszta Icon_wink2 Szkoda jej trochę, bo teraz te audycje od 13 do 16 to są "na dwoje babka wróżyła". Może być fajnie, a może nie...
25.02.2009 09:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
prz_rulez napisał(a):Orzech i reszta
A to nie było "Orzech czy reszta"? Zawsze mi się tak wydawało.
01.03.2009 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
A jednak, "Orzech i reszta" Icon_smile2
A teraz świetna historia rock'n'rolla!
01.03.2009 01:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Niebiosa wysłuchały moich próśb! Audycja o utworach z list przebojów z całego świata w Trójce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif][Obrazek: jupi8dp.gif]

EDIT: O rany, PROBKA w Trójce, nie no, to jest niewiarygodne, utwór z Eurowizji w Programie Trzecim! Icon_surprised
EDIT2: LEEHOM! Icon_eek2
03.05.2009 01:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
A jaka piosenka Leehoma?

PS. Więcej emotikonek już nie mogłeś dać?
03.05.2009 02:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #46
 
Te emotki rozciągnęły mój internetowy światopogląd o jakieś 70 pixeli.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.05.2009 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Dobrze, że ja mam taki duży monitor, z 20 kilka cali Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.05.2009 02:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
1981 napisał(a):PS. Więcej emotikonek już nie mogłeś dać?
Nie mogłem, nie zmieściłyby się w jednym rzędzie Icon_mrgreen Ale nie mogłem wyrazić swojej radości w inny sposób Icon_biggrin3
Zagrali Chun yu li xi guo de tai yang
03.05.2009 02:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #49
 
saferłel napisał(a):Dobrze, że ja mam taki duży monitor, z 20 kilka cali Icon_biggrin
To nie kwestia monitora, ale rozdzielczości ekranu Icon_wink2

A ja u siebie mam pasek zadań z prawej strony, bo tak się przyzwyczaiłem i dlatego mi się rozszerzyło Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.05.2009 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
prz_rulez napisał(a):Niebiosa wysłuchały moich próśb! Audycja o utworach z list przebojów z całego świata w Trójce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A kiedy jest, cobym ją omijał?
Chociaż gdyby były listy przebojów z Kenii czy Nigerii to może bym się zainteresował (no i z Brazylii, jeżeli tam będzie muzyka brazylijska).
03.05.2009 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
Był jeden utwór z Martyniki bodajże Icon_smile2
Audycja w niedziele o 13:00. Ale za tydzień tylko przez pół godziny.
03.05.2009 04:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #52
 
kajman napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Niebiosa wysłuchały moich próśb! Audycja o utworach z list przebojów z całego świata w Trójce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A kiedy jest, cobym ją omijał?
Chociaż gdyby były listy przebojów z Kenii czy Nigerii to może bym się zainteresował (no i z Brazylii, jeżeli tam będzie muzyka brazylijska).
Masz rację! Zamknijmy się w kartonach, zrobi się dziurki żeby był dostęp powietrza i będziemy tam siedzieć, każdy sam odizolowany od rzeczywistości. To jest niegłupie rozwiązanie, powiem Ci. Tak właśnie zróbmy!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.05.2009 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #53
 
kajman napisał(a):Chociaż gdyby były listy przebojów z Kenii czy Nigerii to może bym się zainteresował
Chyba był numer jeden z RPA, ale to był tego typu utwór przy którym wstydziłem się rodzinie przyznać, że Trójka gra takie rzeczy...
03.05.2009 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Cytat:Chyba był numer jeden z RPA, ale to był tego typu utwór przy którym wstydziłem się rodzinie przyznać, że Trójka gra takie rzeczy...
Icon_surprised Icon_surprised Icon_surprised
Ale on świetny był! No abd3mz, nie bądź konserwatystĄ Icon_razz
To był ten utwór:
http://www.youtube.com/watch?v=oqK1PHKFA40
Jest też na moim chomiku.
03.05.2009 04:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
prz_rulez napisał(a):Był jeden utwór z Martyniki bodajże Icon_smile2
Nie wiem czy Martynika to moje klimaty. A ogólnie z tego co kojarzę to poza Brazylią to Amerykę Łacińską lubię bardzo wybiórczo.
03.05.2009 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
aaktt napisał(a):Masz rację! Zamknijmy się w kartonach, zrobi się dziurki żeby był dostęp powietrza i będziemy tam siedzieć, każdy sam odizolowany od rzeczywistości. To jest niegłupie rozwiązanie, powiem Ci. Tak właśnie zróbmy!
Przede wszystkim nie pisałem tego poważnie.
A poza tym tak się składa, że muzyka pojawiająca się w większości na większości list przebojów (wyjątkami np LP3 i LPMN) totalnie nie przystaje do moich gustów muzycznych. Nie jestem masochistą i wolę słuchać tego, co mi się podoba, a do tych celów znajdę lepsze źródła niż akurat ta audycja radiowa (zresztą poza pracą i ww listami praktycznie radia nie słucham). Od sporego już czasu najlepszym źródłem jest muzyka z tutejszych list, chociaż i tutaj trafia na sporo utworów dla siebie niestrawnych.
03.05.2009 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
prz_rulez napisał(a):
Cytat:Chyba był numer jeden z RPA, ale to był tego typu utwór przy którym wstydziłem się rodzinie przyznać, że Trójka gra takie rzeczy...
Icon_surprised Icon_surprised Icon_surprised
Ale on świetny był! No abd3mz, nie bądź konserwatystĄ Icon_razz
Jest na moim chomiku.
No cóż, nie skorzystam, bo akurat muzycznie bardziej mi pasuje gust Sebastiana niż Twój (chociaż oczywiście bywają wyjątki). Poza tym akurat RPA nie jest tym krajem, z którego muzyki chciałbym słuchać najbardziej, chociaż jak sobie pomyślę, że stamtąd pochodzą Miriam Makeba i Ladysmith Black Mambazo to chyba zmienię zdanie.
03.05.2009 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Moja "ulubiona" audycja ftop 5 wydawała się już tylko mrocznym wspomnieniem, a tymczasem... dziś wróciła na antenę Trójki. ZGROZA!
29.05.2009 03:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #59
 
dopiero dziś?
29.05.2009 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
dopiero albo już... w dodatku się rozkręca Chytry
29.05.2009 09:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości