Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Whitney Houston
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #101
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
kajman napisał(a):No i ostateczne wyniki do kitu. Słaby zwycięzca, fatalny nr 2. A najlepsza dwójka tuż, ale za nimi.
Nie przesadzaj, dobrze jest. A gdybym nie dokonał pewnego rodzaju podmiany, bowiem "I Will Always..." po podliczeniu średnich była u mnie w połowie dziesiątki, ale że w ostatecznym przesłuchaniu wypadła wyraźnie słabiej, zamieniłem ją z nr 11, który tam wypadł rewelacyjnie! Kto by pomyślał że tych kilka oczek zabierze jej zwycięstwo (pomyślałem wszak, że i beze mnie sobie poradzi). Icon_rolleyes Icon_redface
16.04.2018 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #102
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Sundrajta napisał(a):A wymyśliłem taką opcję, żeby to prz_rulez (który uważa się tutaj za pokrzywdzonego) jeżeli mnie czyta wybrał propozycję, z grona tych które mam ukryte pod numerami od 1 do 13.
Z tymże te najbliższe memu sercu są bliżej jedynki, a te równie ważne ale nie aż tak bliskie są bliżej trzynastki.
Zatem czekam tak gdzieś z godzinkę i jeżeli nie on wybierze (bo może jest nieobecny), to wtedy zadecyduje pierwszy lepszy forumowicz.
z reguły później tu bywa, więc... jak chcesz Icon_wink
16.04.2018 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #103
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Trochę za późno dla prz_rulez'a wysłałem PW, bo żebym to zrobił przed topem, pewnie by się do niej jakoś tam odniósł? I teraz nie wiem czy czekać na jego decyzję do jutra czy pozwolić komuś innemu wybrać numer już dzisiaj? Icon_rolleyes
16.04.2018 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #104
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
thestranglers napisał(a):z reguły później tu bywa, więc... jak chcesz
No to poczekamy, przecież aż tak nam się nie spieszy nigdzie...
16.04.2018 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #105
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Twoja decyzja. Daję na wybór równy tydzień. Icon_smile
16.04.2018 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #106
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
(16.04.2018 10:07 PM)thestranglers napisał(a):  
Yacy napisał(a):a pewno lepsze niż gdyby wygrał niby-faworyt
upewnię się: o I Will się rozchodzi?
mhm Icon_wink2
delikatnie mówiąc nie przepadam.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.04.2018 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #107
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
naprawdę? Icon_surprised to też nie jest z pewnością moja ulubiona ballada whitney, ale jak to jest wykonane! za każdym razem uchylam kapelusza

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.04.2018 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #108
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
za 2 tak, za 22 tak, nawet za 102 tak.
ale gdy usłyszałem to po raz 222 a potem jeszcze wiele razy i po raz 302 to wymiękłem.
niewiele jest utworów, które poprzez częstotliwość odtwarzania staje się dla mnie niestrawnymi.
to jest jeden z tych kilku.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.04.2018 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #109
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Swoją drogą My Love is Your Love osiągnęło niesamowity wynik.
16.04.2018 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #110
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Bo to jest świetny kawałek. Icon_cool
16.04.2018 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #111
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Widzę, że trafiłem w Twojego zwycięzcę. No ja chciałem dać palmę pierwszeństwa idealnej popowej piosence, mianowicie How Will I Know, ale chyba scena z Toni Erdmann zadecydowała... Icon_wink2
16.04.2018 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #112
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Yacy napisał(a):niewiele jest utworów, które poprzez częstotliwość odtwarzania staje się dla mnie niestrawnymi.
ja mam bardziej tak z "i wanna dance with somebody" -- słyszałem to tyle razy, że zupełnie po mnie spływa, ale nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek szczególnie szalał, więc może to jednak nie ten casus Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.04.2018 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #113
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
(16.04.2018 11:05 PM)thestranglers napisał(a):  Swoją drogą My Love is Your Love osiągnęło niesamowity wynik.

Czy ja wiem? To po prostu jeden z kilku w miarę rozpoznawalnych kawałków Whitney.
Na zwycięzcę w ogóle nie zwróciłem uwagę przy odsłuchach, więc on mnie trochę zdziwił. Icon_wink Ale jak mówiłem dla mnie to jest takie bezpłciowe balladziarstwo. Dlatego szkoda mi takiego "Million Dollar Bill", które jest akurat fajnie bujające i przebojowe.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
17.04.2018 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #114
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Cytat:(który uważa się tutaj za pokrzywdzonego)
Eeee, bez przesady.
Ale skoro na mnie jednak poczekano, za co jest mi niezmiernie miło, to wybiorę - mam nadzieję, szczęśliwie - numer siedem.

Słabe wyniki Whatchulookinat i tak się zastanawiam, czy nie wpłynął na to w pewnym sensie fakt, że Konrad wrzucił nieodpowiednią wersję na Spotify'u.
W ogóle ta płyta miała raczej słabe recenzje, bo skupiano się głównie na jej życiu prywatnym, a nie na muzyce. No i chyba oczekiwano kolejnych słitaśnych balladek...
Artur.O napisał(a):Czy ja wiem? To po prostu jeden z kilku w miarę rozpoznawalnych kawałków Whitney.
Na pewno w 1999 było w Polsce intensywnie promowane.
17.04.2018 05:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #115
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
To już wiem skąd ten punkt u mnie Icon_wink2
17.04.2018 07:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #116
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
prz_rulez napisał(a):Ale skoro na mnie jednak poczekano, za co jest mi niezmiernie miło, to wybiorę - mam nadzieję, szczęśliwie - numer siedem.
A więc proszę państwa, to będzie top z amerykańską legendą...
Red Hot Chili Peppers Icon_cool
17.04.2018 07:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #117
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Super! Sam ich miałem w top 10 propozycji.Icon_smile2
17.04.2018 10:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #118
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Wow, strasznie mi się podoba poprowadzenie tego Topu, w sensie prezentacja wyników. Śledziłem po czasie, ale z zapartym tchem Icon_biggrin

Wygrała trochę przereklamowana piosenka, co prawda jakieś głosy ode mnie dostała, ale to bardziej przypadkowo, niż zasłużenie. Tylko Top 3 u mnie było w 100% na swoim miejscu, reszta strasznie latała.

Szkoda mi "Run To You", zdecydowanie.
17.04.2018 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #119
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
(16.04.2018 09:43 PM)thestranglers napisał(a):  I Lilian zdecyduje.
ale poczułam się ważna Icon_wink Icon_biggrin

Mnie bardzo cieszą wyniki. Wolałabym co prawda troszke inną kolejność, ale... niech będzie. Tylko 1 punkt zabrakł mojemu numerowi 1 do tego żeby zwyciężyć Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
17.04.2018 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 882
Dołączył: Jan 2020
Post: #120
RE: Mychartsowy Top Whitney Houston
Zgłoszone utwory:

The Greatest Love Of All
I'm Every Woman
I Have Nothing
How Will I Know
Saving All My Love For You
Where Do Broken Hearts Go
It's Not Right But It's Okay
Million Dollar Bill
All the Man That I Need
Heartbreak Hotel
I'm Your Baby Tonight
When You Believe
So Emotional
Exhale (Shoop Shoop)
I Will Always Love You
I Wanna Dance With Somebody
Star Spangled Banner
My Love Is Your Love
Run to You
I Learned From The Best
My Name Is Not Susan
We Didn't Know
His Eye Is On The Sparrow
I Look To You
Nobody Loves Me Like You Do
One Moment in Time
Could I Have This Kiss Forever
Whatchulookinat
Love Will Save the Day
Love Is a Contact Sport
Didn't We Almost Have It All
All At Once
You Give Good Love
If I Told You That
Step By Step
I Love the Lord
You Were Loved

Głosujecie na swoje Top10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do czwartku 28 marca do godziny 18:00. Za swoje głosy otrzymacie po dwa punkty w programie lojalnościowym.

Zagłosowali:
09.03.2024 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości