Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hit Generator
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Tkk_Bolly napisał(a):zobaczymy m.i. Video" Będzie piekło"
O! Icon_biggrin3
23.02.2009 11:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #42
 
saferłel napisał(a):Maria Peszek jakoś nie pasuje mi do tego projektu.
Jak sam pisałeś "Doda muzyki alternatywnej" Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.02.2009 12:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #43
 
Tkk_Bolly napisał(a):nie wpadający w ucho Fat Belly Family
Powiem tyle. Żenujący poziom. Powinni tam jeszcze Dodę wpuścić. Żenada, żenada, żenada. Aczkolwiek jeśli miałbym tam coś z tego wybrać to jednak Fat Belly Family by jakoś mi jeszcze uszło uwadze.
24.02.2009 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
aaktt napisał(a):
saferłel napisał(a):Maria Peszek jakoś nie pasuje mi do tego projektu.
Jak sam pisałeś "Doda muzyki alternatywnej" Icon_mrgreen

Niby tak, ale jednak nie pasuje mi....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2009 08:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #45
 
Kasia Kowalska będzie Icon_smile2
to już czekam niecierpliwie. Dobrze, że Pectus przeszedł, ale Piasek to pomyłka już lepsza była Kasia Wilk, a p. Hołdys zapowiedział występ m.in. Comy i Vader'a Icon_mrgreen
24.02.2009 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #46
 
Tomekk napisał(a):Kasia Kowalska będzie Icon_smile2
to już czekam niecierpliwie. Dobrze, że Pectus przeszedł, ale Piasek to pomyłka już lepsza była Kasia Wilk, a p. Hołdys zapowiedział występ m.in. Comy i Vader'a Icon_mrgreen
Hołdys powierdził Comę, a powiedział, że o Vadera dopiero zabiegają. skoro już jesteśmy przy zabieganiu to Sadowska zdradziła, że trwają rozmowy z Feelem i Dodą Icon_razz
24.02.2009 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #47
 
prz_rulez napisał(a):
Tkk_Bolly napisał(a):zobaczymy m.i. Video" Będzie piekło"
O! Icon_biggrin3
Prz_rulez mam nadzieję, że nie dopuścisz dziś do porażki Video w Hit Generator. Ja będe oglądał program jutro z videa, więc sms-ów nie będe mógl wysyłac , choc i tak nie jestem za wysyłaniem sms-ów w takich programach.
Chociaż i tak mi sie wydaje, że dziś bedziemy mieli tych samych zwycięzców co przed tygodniem czyli Piaska i Pectus
28.02.2009 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #48
 
Temat ucichł nikt nie ogląda? W drugim odcinku ponownie wygraj Piaseczny oraz Pectus. Niezła sprzeczka Łuszczykiewicz z jurorem. Czyli dalsze kreowanie imidżu niegrzecznym chłopców. No i chyba w tym "sporze" wyszli obronną ręką. No i "Bedzie piekło" na żywo brzmiało nieźle.

W najbliższym odcinku zobaczymy m.i. Paullę i Mezo, zwycięzców i debiutanta.
Mam nadziejęm, że Paulla nie przejdzie Icon_confused2 Mezo obojętny, więc może znowu Ci sami zwycięzcy w sobotę?
04.03.2009 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Dzisiaj było co nieco o programie w "Ładnych kwiatkach".
05.03.2009 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #50
 
W 3. odcinku, ktorego nie oglądałem ponownie wygrali Andrzej Piaseczny oraz na drugim kolejny raz uplasował się Pectus i cih zobaczymy za tydzień.
Do nich dołączy m.i. Afromental prawdopodobnie z Pray 4 love oraz Kasia Kowalska prawdopodobnie z Miłosc trzezwosc i pokora oraz debiutant Icon_wink2
09.03.2009 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #51
 
Kasi niestety nie będzie, ale zespół PIN Icon_smile2
w poprzednim odcinku Artybishops wymiotli, genialne nagranie "Dive" Icon_mrgreen
właśnie dla takich chwil warto oglądać ten program:występ
11.03.2009 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Fresh Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 454
Dołączył: Feb 2008
Post: #52
 
Tomekk napisał(a):występ
"Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Telewizja Polska SA."

Icon_mrgreen
12.03.2009 07:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #53
 
Piasek i Pectus za swoje piosenki zdobyli statuetkę superhita i nie zobaczymy ich w kolejnym odcinku, ale za to będzie zupełnie nowy skład. Na czele z moją ulubiona piosenkarką czyli Kasią Klich, która zaśpiewa Czekoladę. Icon_mrgreen
16.03.2009 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #54
 
No i wczoraj, po zmianie emisji programu można go było obejrzeć, nie kolidowął z listą.
Wygrałi Kumka Olik z Zaspana Poniedziałki mieli 40% głosów, bardzo się cieszę. Poza nimi podobał mi sie Rozynek i Freedom, niestety do kolejnego odcinka przesżła grupa Golden Life :roll:
21.03.2009 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Fresh Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 454
Dołączył: Feb 2008
Post: #55
 
mateusz91 napisał(a):po zmianie emisji programu
Właśnie, zaledwie po czterech edycjach program już został zdegradowany. Wleciał z sobotniego prime time (21:00) na piątkowy późny wieczór (22:35). Powodem są nie najlepsze wyniki oglądalności. Można powiedzieć, że na sto procent pojawią się kolejne trzy programy, bo tworzą jeden cykl czterech, który wyłania zwycięzcę, ale później może być z nim różnie.
22.03.2009 05:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #56
 
Raz chyba to oglądałem. Taj jednym okiem/uchem. CHyba to to było, ale poznałem po Hołdysie Icon_wink2.

Grał jakiś zespół, którego wokalistka plagiatowała głos Górniak, a zagrali cover "Wonderfull tonight" po polsku - całkiem nieźle jak na pop, ale mało kreatywnie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.03.2009 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Miszon napisał(a):całkiem nieźle jak na pop
Cóż za dyskryminujące stwierdzenie.
22.03.2009 07:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #58
 
ale w tym programie to nie tylko pop jest Icon_mrgreen
Kumka Olik, Golden Life Icon_smile2
22.03.2009 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #59
 
Miszon napisał(a):Raz chyba to oglądałem. Taj jednym okiem/uchem. CHyba to to było, ale poznałem po Hołdysie Icon_wink2.

Grał jakiś zespół, którego wokalistka plagiatowała głos Górniak, a zagrali cover "Wonderfull tonight" po polsku - całkiem nieźle jak na pop, ale mało kreatywnie.

Oni nie grali coveru :> Ta wokalistka twierdzi, że to jej piosenka i jest tylko podobna do 'Wonderfull tonight' :> Oczywiście jury wyprowadziło ją z błędu.
23.03.2009 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #60
 
mateusz91 napisał(a):Ta wokalistka twierdzi, że to jej piosenka i jest tylko podobna do 'Wonderfull tonight'
oj... no to teraz żałuję, że nie oglądałem żadnego odcinka... Bardzo lubię młode, zdolne... kabarety Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.03.2009 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości