Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chester Bennington (Linkin Park)
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Chester Bennington (Linkin Park)
Chester Bennington popełnił samobójstwo, wieszając się w swojej rezydencji w Kaliforni. Jego ciało znaleziono dziś o 9 rano czasu amerykańskiego. Informację jako pierwszy podał portal TMZ.com, potwierdziło ją już BBC. Miał 41 lat.

Lider znanego zespołu rockowego osierocił szóstkę dzieci. Od wielu lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, cierpiał również na depresję.
20.07.2017 09:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #2
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Ja pier...
Nie wierzę
20.07.2017 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Ja p................
Niestety, tak się bałem, że to właśnie oznacza tytuł tego postu, ale jeszcze łudziłem się, że ktoś wrzucił info o sukcesach Chestera na swojej liście...

Po klimacie ostatniej płyty Linkin Park nie spodziewałbym się, że Chester był w aż tak złym stanie...
20.07.2017 11:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #4
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Wygląda na to, że rok 2017 wcale nie chce być gorszy od 2016 pod względem muzycznych odejść. Icon_sad

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
21.07.2017 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #5
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Nie rozumiem, po prostu nie rozumiem: jak, po co, dlaczego...
To jest coś o wiele więcej niż szok i niedowierzanie.
R.I.P. +
21.07.2017 10:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Boję się tylko, żeby nie okazało się, iż Chris Cornell dał "doskonały" przykład muzykom i teraz będą podążać jego śladami... Icon_rolleyes
21.07.2017 10:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
MExpress Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 271
Dołączył: Apr 2012
Post: #7
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Szok i niedowierzanie! Odszedł jeden z najlepszych rockowych głosów, i jeden z bardzo ważnych artystów dla mnie. Świat muzyczny dla mnie już nigdy nie będzie taki sam...
R.I.P.+

Na pogrzebie Chrisa Cornella, Chester tak zaśpiewał słynne "Hallelujah"...teraz ono jest dla niegoIcon_frown

21.07.2017 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #8
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Kurdę, co jest z tymi muzykami w tym roku. Przestancież umierać, to nie jest zabawne. :/

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2017 02:24 PM przez Dobromiera.)
21.07.2017 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #9
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Kolejna bardzo smutna wiadomość. Icon_frown
Niby muzyka LP od jakiegoś czasu wyraźnie odsunęła się od mego gustu, jednak zawsze będzie szkoda człowieka, który na dodatek był jeszcze młodszy ode mnie...

Ale takie czasami bywa smutne to nasze życie, a przecież muzycy nie żyją w jakiejś odrealnionej sferze tego świata, chociaż niekiedy odnosimy takie wrażenie! Icon_eek
21.07.2017 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #10
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
wraz z Chesterem umarło ostatecznie moje dzieciństwo
druzgocąca informacja

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.07.2017 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #11
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Dopiero przeczytałem teraz, przed chwilą...
nie wierzę.
Chester tworzył najważniejszy zespół mojego dzieciństwa. W latach 2000-2004 byli dla mnie i większości moich rówieśników idolami. "Meteora" została przeze mnie zajechana wielokrotnie. Słuchałem jej zawsze z wielkimi emocjami.
Także wiele innych nagrań bardzo lubiłem. Odkąd prowadzę listę na forum tylko jeden utwór dotarł do najniższego stopnia podium "Burn It Down".

MExpress napisał(a):Na pogrzebie Chrisa Cornella, Chester tak zaśpiewał słynne "Hallelujah"...teraz ono jest dla niego
tym bardziej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.
Dziwne to... bardzo. Miał wszystko, ale nie wygrał z problemami Icon_frown

Ich ostatnia płyta była w mojej ocenie słaba, ale nie ma to już najmniejszego znaczenia. Niech spoczywa w spokoju.
21.07.2017 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Sundrajta napisał(a):jednak zawsze będzie szkoda człowieka, który na dodatek był jeszcze młodszy ode mnie...
Heh, zdradziłeś się z wiekiem...
AKT! napisał(a):wraz z Chesterem umarło ostatecznie moje dzieciństwo
Aż tak?!
Tomekk napisał(a):Dziwne to... bardzo. Miał wszystko, ale nie wygrał z problemami Icon_frown
Wybaczcie, że to napiszę, ale z racji tego, że Linkini mieli u mnie sporo przebojów, to w tym wypadku moja wypowiedź będzie w miarę obiektywna.
Jak można mieć tak bardzo gdzieś nie tylko fanów, ale i swoje dzieci? Jak można było napłodzić szóstkę potomstwa, a potem sobie ot tak popełnić samobójstwo? Czy on nie pomyślał jak będą się czuć jego dzieci jako półsieroty?
Dziwi mnie też, że mając tyle kasy na najlepszych specjalistów i najlepsze terapie można tak skończyć... Ale może piszę tak dlatego, że generalnie większość moich problemów życiowych dałoby się rozwiązać (bezpośrednio i pośrednio) za pomocą pieniędzy. Poza tym... Ciekawą rzecz napisał Zayn Malik w swojej (dość) niedawno wydanej biografii, że na niego kompletnie (no może nie kompletnie, ale) nie wpływają opinie innych, natomiast czasami potrafił być z siebie niezadowolony, choć inni twierdzili, że to, co robi, jest absolutnie świetne. Może tak właśnie było z Chesterem, dodajmy do tego środki odurzające i...
21.07.2017 09:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
a ja powiem - jak mozna pieprzyc. takie głupoty? jej prz_rulez, puknij się w łeb! co to ma być ? już widzę jak to ludzie myślą " jej mam doła, to 1 se krzywdę zrobię" nosz kużwa. nie cierpię takich pustych, głupich komentarzy

pytanie-czy miałeś kiedyś styczność z chorobą jaką jest depresja ? uzależnienie ? jest na to chory twój brat? matka ? najlepszy przyjaciel? NIE? to, tylko się ciesz, ale nie pisz więcej bzdur
23.07.2017 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 802
Dołączył: May 2012
Post: #14
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Mnie interesuje jedna rzecz - czy to już jest koniec czy będą dalej tworzyć ale z samym Mike'm na wokalu?
23.07.2017 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Bardzo smutna wiadomość. Na początku myślałem, że to jakiś fake. Linkin Park nigdy nie byli moją ulubioną grupą, niemniej jednak wiele ich utworów lubiłem. W 2001 roku kiedy pojawili się na LP3 to uważałem, że w utworze "One Step Closer" wokalista się wydziera a nie śpiewa. Z kolei "In the end" było już o wiele lepsze. Z kolei "What I've Done" uważam za ich mega hit wszech czasów. Chester spoczywaj w pokoju, lecz samobójstwo to nie jest rozwiązanie problemów to jest ucieczka od nich.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.07.2017 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #16
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
(23.07.2017 03:10 PM)Adam1992 napisał(a):  Mnie interesuje jedna rzecz - czy to już jest koniec czy będą dalej tworzyć ale z samym Mike'm na wokalu?

za wcześnie na to.....
25.07.2017 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
Tymczasem utwory Linkin Park na listach przebojów osiągają najwyższe pozycje w historii - np. w Austrii "In The End" powraca na czwarte, a "Numb" debiutuje na ósmym. Również albumy są bardzo wysoko - w Austrii "One More Light" skoczyło z 55. miejsca na 1., "Hybrid Theory" powróciło na szóste, a "Meteora" na 11. Ogólnie w pierwszej pięćdziesiątce pojawiły się tam wszystkie główne albumy Linkinów. Zgodzicie się jednak ze mną, że wolelibyśmy, by tych wyników nie było, a Chester wciąż żył...
03.08.2017 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #18
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
(03.08.2017 08:09 PM)prz_rulez napisał(a):  Tymczasem utwory Linkin Park na listach przebojów osiągają najwyższe pozycje w historii - np. w Austrii "In The End" powraca na czwarte, a "Numb" debiutuje na ósmym. Również albumy są bardzo wysoko - w Austrii "One More Light" skoczyło z 55. miejsca na 1., "Hybrid Theory" powróciło na szóste, a "Meteora" na 11. Ogólnie w pierwszej pięćdziesiątce pojawiły się tam wszystkie główne albumy Linkinów. Zgodzicie się jednak ze mną, że wolelibyśmy, by tych wyników nie było, a Chester wciąż żył...

Pogrubione trochę mnie zaszokowało. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
03.08.2017 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Chester Bennington (Linkin Park)
No tak się złożyło, że wcześniej tego numeru tam nie było.
...I wolałbym, żeby wciąż nie było :/
03.08.2017 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #20
RE: Chester Bennington (Linkin Park)

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
31.10.2017 09:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości