Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Afro Kolektyw - Połącz kropki.
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #41
 
http://www.s2o.tv/article.aspx?ArticleID=170
wywiad z Jaxem i Sztu [którzy o dziwo jeszcze nie odeszli z zespołu Icon_razz].
oni są bezbłędni.
a Michał jak zwykle nawija jak nakręcony. Icon_mrgreen ale nawija mądrze, błyskotliwie i w ogóle. och ach. Icon_cool2 genialny jest. Icon_cool2
[a ja mam totalnego świra na jego punkcie. tak. wiem.]

hym hym, ciekawa jestem kiedy będzie mi dane poznać [i podać] szczegóły dotyczące albumu "Mam miejsce na dysku"... Icon_wink2

kurczę, dlaczego oni nie grają gdzieś w Płocku albo w Bydgoszczy? Icon_frown przez to nie widziałam jeszcze Jaxa w staniku Icon_cry Icon_cry Icon_cry
09.04.2009 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Wiesz co, z jednej strony to trochę denerwujące i irracjonalne zwłaszcza, ale z drugiej... fajnie, że ktoś ma swojego prawdziwego idola muzycznego. Chciałbym mieć chyba taki Afro Kolektyw albo U2, ale niestety... Nawet z Evanescence już mi przeszło
09.04.2009 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #43
 
tak bardzo Cię denerwuje, że 'donoszę' na Afro i U2, bo wiem i chcę się podzielić? kurczę no, nie musisz czytać moich wątków, skoro są takie wkurzające. tylko to Ci mogę poradzić. [bo tekstu "wyluzuj, posłuchaj Afro" boję się użyć.]
przykro mi, że Ty nie masz 'takiego Afro albo U2'. ale czy to znaczy, że ja nie mogę mieć?
wiem coś nowego, więc chcę się podzielić, a nuż kogoś to zainteresuje. a jak nie, to olejecie, też płakać nie będę z tego powodu.
09.04.2009 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
ostatnio niektóre moje komentarze się spotykają z dziwnie ostrą reakcją...
09.04.2009 10:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #45
 
uzi napisał(a):szczegóły dotyczące albumu "Mam miejsce na dysku"...
Heh, chłopaki widzę mają genialne tytuły Icon_wink2.

A do dyskusji wyzej - mnie to się podoba, chociaż troszkę śmieszne. Ale śmieszne w zabawny sposób Icon_smile2. Szczególnie jak się wie, jak wygląda i mówi Uzi Icon_cool2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.04.2009 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #46
 
Miszon napisał(a):Heh, chłopaki widzę mają genialne tytuły Icon_wink2 .
tytuły, teksty... Icon_wink2 nie mogę się doczekać tego albumu. nowej dawki genialnych kawałków. Icon_cool2
Miszon napisał(a):Szczególnie jak się wie, jak wygląda i mówi Uzi Icon_cool2 .
Icon_lol Icon_lol Icon_lol nie pasują do mnie te dyskusje? :roll: Icon_mrgreen
10.04.2009 12:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #47
 
Napisz relację ze zlotu, to ja napiszę swoją Icon_cool2 Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.04.2009 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #48
 
Icon_mrgreen okej, okej, może w święta przysiądę i napiszę. Icon_wink2
10.04.2009 12:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Oho, tajemnice jakieś Icon_wink2
(Póki co to brzmi jakby Uzi robiła na forum prowokację, będąc tak naprawdę bardzo spokojną i ułożoną dziewczyną Icon_mrgreen )
A co do nowego singla to... myślałem, że to był ich pierwszy singiel Icon_razz
10.04.2009 04:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #50
 
prz_rulez napisał(a):Póki co to brzmi jakby Uzi robiła na forum prowokację
taaaak, szantaże, intrygi... i co tam jeszcze... Icon_mrgreen
prz_rulez napisał(a):będąc tak naprawdę bardzo spokojną i ułożoną dziewczyną Icon_mrgreen
no, eeyyy... hm. :roll:
prz_rulez napisał(a):A co do nowego singla to... myślałem, że to był ich pierwszy singiel Icon_razz
Icon_mrgreen
10.04.2009 06:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości