Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek dyskusyjny
Tutaj można zgłaszać wszelkie błędy , czy propozycje zmian
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 515
Dołączył: Dec 2014
Post: #181
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Zostawiłbym więcej niż 30, ale nie cały zestaw, na drodze kompromisu.

kajman napisał(a):Poza Karpiem jeszcze żaden z nich na singlu nie wyszedł. Jak się pojawią to może je zgłoszę normalnie.
Kajman, w przypadku MRWZ to pobożne życzenie. Moim zdaniem liczy się pierwsza data ukazania:
- na singlu - oficjalna data wydania singla.
- w internecie - data pojawienia się w sieci (oficjalna wersja studyjna, a nie jakaś piracka nagrywka z koncertu).
- jako nagranie albumowe - oficjalna data wydania albumu.

Z tymi linkami yt będzie ciężko, ale będę dzisiaj wieczorem walczył...
Czy ktoś wie, ile utworów można osadzać w jednym poście? Jest jakieś ograniczenie na tym forum pod tym względem.
19.08.2016 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 162
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #182
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(19.08.2016 03:01 PM)adameria napisał(a):  Moim zdaniem liczy się pierwsza data ukazania
dokładnie tak i jakoś niespecjalnie widzę tu pole do interpretacji, ale spodziewam się teraz długiej dyskusji...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.08.2016 03:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #183
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(19.08.2016 03:01 PM)adameria napisał(a):  Zostawiłbym więcej niż 30, ale nie cały zestaw, na drodze kompromisu.
Ale wszystko do ustalenia. Ja zaproponowałem by jednak usunąć wszystkie co się nie dostaną, bo 30 + 28 utworów (po 2 propozycje od każdego przy 14 osobach) = 58 utworów co jest i tak wystarczającym zestawem. Nawet gdyby zagłosowało mniej osób (myślę, że nie spadnie do mniej niż 10 osób) to i tak otrzyma się 50 utworów i z tego również spokojnie da się ułożyć listę Icon_lol Jak ktoś ma inne, KONKRETNE propozycje to piszcie i coś się ustali wspólnie Icon_razz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2016 03:21 PM przez Lombthorne.)
19.08.2016 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 963
Dołączył: Jun 2007
Post: #184
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
A co na to, żeby przez kolejne dwa tygodnie dorzucać tylko po jednym utworze, a te dwa od 4 notowania. Możemy w ten sposób dojść do około 80kilku utworów (bo pewnie w drugim i trzecim notowaniu coś z top 30 wyleci) co nie jest aż taką straszną liczbą i da się przeboleć.
19.08.2016 04:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #185
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Ja jestem przeciw. 80 to też za dużo jak dla mnie.
19.08.2016 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 963
Dołączył: Jun 2007
Post: #186
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Yacy napisał(a):dokładnie tak i jakoś niespecjalnie widzę tu pole do interpretacji, ale spodziewam się teraz długiej dyskusji
Nie widzę o czym tu dyskutować, wszystko jest jasne i oczywiste.
adameria napisał(a):Kajman, w przypadku MRWZ to pobożne życzenie.
Nie tylko w przypadku Myśli.
19.08.2016 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #187
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(19.08.2016 04:05 PM)kajman napisał(a):  
Yacy napisał(a):dokładnie tak i jakoś niespecjalnie widzę tu pole do interpretacji, ale spodziewam się teraz długiej dyskusji
Nie widzę o czym tu dyskutować, wszystko jest jasne i oczywiste
Dla mnie również Icon_wink
19.08.2016 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 963
Dołączył: Jun 2007
Post: #188
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Ale na pewno wyrzucanie wszystkich, które się nie załapały do top 30 nie jest rozwiązaniem. Może tak, że zostaje 50 utworów plus te, które zdobyły tyle punktów co ta 50-ta. I tak przez dwa kolejne tygodnie. A w czwartym polecą wszystkie ze stażem trzytygodniowym i wszystko wróci do normy.
19.08.2016 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #189
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Jeśli większość nie będzie przeciwko to tak zrobię Icon_smile
Raczej nie ma żadnych niejasności (oprócz tego górnego, ale on chyba nie wpływa na pierwsze głosowanie), więc według regulaminu jeszcze w tej godzinie otworzę wątek ''Mycharts top 30 - Notowanie 1'' z głosowaniem Icon_smile
Sposób głosowania taki sam jak w Mycharts Classic top 20, tylko nie ma obowiązku przyznawania punktów na obce nowości oraz można dodać 2 utwory do zestawu Icon_razz
19.08.2016 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 963
Dołączył: Jun 2007
Post: #190
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Nadal jest lekceważony mój wniosek o wniesienie poprawki do regulaminu albo przynajmniej o jej przegłosowanie.
20.08.2016 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #191
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(20.08.2016 02:16 PM)kajman napisał(a):  Nadal jest lekceważony mój wniosek o wniesienie poprawki do regulaminu
O co chodzi? Icon_lol
20.08.2016 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 963
Dołączył: Jun 2007
Post: #192
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
O dopisanie po drugie najwyższe miejsc w punkcie C1 regulaminu itd, bo inaczej ten punkt jest w moim odczuciu bez sensu. A przynajmniej o przegłosowanie tego. W pytaniach dotyczących regulaminu zacytowałeś moją wypowiedź bez tych trzech liter zmieniając jej sens, a ja przeoczyłem ten fakt. Gdybym zauważył to już tam bym to oprotestował.
20.08.2016 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #193
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Poprawione. Przepraszam za pominięcie tego słowa. Początkowo nie wiedziałem, że jest ono aż tak ważne, ale już rozumiem Icon_smile
20.08.2016 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 209
Dołączył: Dec 2014
Post: #194
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
a ja myślę sobie czy nie wprowadzić obowiązku punktów dla "obcych" nowości... ciekaw jestem Waszego zdania
20.08.2016 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #195
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Od początku byłem za tym. Było to pytanie w ankiecie i zagłosowałem za, ale duża większość była przeciwko.
20.08.2016 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 209
Dołączył: Dec 2014
Post: #196
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
a to ok, vox populi Icon_smile
20.08.2016 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #197
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Gdyby w przyszłości zdarzało się, że każdy będzie głosował tylko na zgłoszone przez siebie piosenki to wtedy ponownie dodam to pytanie, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie - w końcu na listach jakoś prawie wszyscy mamy coś wspólnego, więc tutaj też tak powinno być Icon_smile
20.08.2016 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 963
Dołączył: Jun 2007
Post: #198
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Lombthorne napisał(a):Gdyby w przyszłości zdarzało się, że każdy będzie głosował tylko na zgłoszone przez siebie piosenki
To akurat jest niemożliwe, skoro w zestawie jest 50-70 utworów, a głosujących kilkunastu. Przypada wtedy na jedną osobę 4-5 utworów. Więc siłą rzeczy na kilka obcych musi głosować.
A jeżeli zdarzyłoby się, że od jednej osoby byłoby 10 piosenek to znaczy, że wybiera te lubiane przez innych więc w tym że oddał wszystkie głosy na swoje nie ma nic dziwnego.
20.08.2016 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 963
Dołączył: Jun 2007
Post: #199
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Lombthorne napisał(a):Gdyby w przyszłości zdarzało się, że każdy będzie głosował tylko na zgłoszone przez siebie piosenki
To jest możliwe tylko przy góra 6 głosujących a wtedy ta zabawa nie miałaby sensu. Jeżeli będzie głosowało kilkanaście osób to przeciętnie będzie miał do wyboru około 5 swoich utworów.

Dzięki za poprawkę.Icon_biggrin
20.08.2016 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #200
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Cytat:Może tak, że zostaje 50 utworów plus te, które zdobyły tyle punktów co ta 50-ta. I tak przez dwa kolejne tygodnie. A w czwartym polecą wszystkie ze stażem trzytygodniowym i wszystko wróci do normy.
Cytat:Myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Jeśli większość nie będzie przeciwko to tak zrobię Icon_smile
Nie było głosów przeciwko, a więc tak postąpię przy dodaniu świeżego zestawu Icon_lol
26.08.2016 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości