Ankieta: Jaka jest twoja ulubiona p
Speak And Spell
A Broken Frame
Construction Time Again
Some Great Rewards
Black Celebration
Music For The Masses
Violator
Songs Of Faith And Devotion
Ultra
Exciter
Playing The Angel
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 50 DEPECHE MODE
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
Tak wytknąłem Lillian te ''2 piosenki z SOFAD max'' ponieważ na dobrą sprawę mogłoby być jeszcze ich 5 (licząc interludium po Get Right With Me Icon_biggrin). Ostatecznie skończyło się na 3. W tym dwóch z nich na najważniejszych miejscach. In Your Room miało to miejsce jak w banku, walka toczyła się o kolejne pozycje tak naprawdę. In Your Room dokanało też niezwykłej rzeczy i jest chyba jednym z niewielu utworów w historii muzyki, który może się pojawić dwa razy w jednym charcie (jeśli oczywiście różnice między pewnymi jego wersjami są drastycznie duże)
Teledyski z tej 10 pochodzą tylko i wyłącznie z jednego z najlepszych koncertów świata czyli Devotional oprócz Insight z wiadomych powodów...i Walking dlatego, że to mój ulubiony teledysk i warto go zawsze promowaćIcon_smile

Wśród płyt kolejność taka jaką zagładałem. Punkty nie sprawiły mi żadnej niemiłej niespodzianki ;] SOFAD zdecydowanie najlepszym albumem DM.

Dziękuję za uwagę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.10.2008 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #62
 
A ja napisalam o "jeszcze 2 utworach z SOFADu", bo widząc już raz "In Your Room", spodzewałam sie, ze prawdopodobnie w top10 u Ciebie moze sie znaleźć "Walking In My Shoes" i "I Feel You" Icon_wink2 i z tymi dwoma piosenkami sie nie pomylilam. No i z Violatora tez sie zgadza Icon_biggrin3
Ogromnie podobaja mi sie miejsca 2 i 3 Twojego topu. To jedne z ważniejszch utworów DM dla mnie. Od nich zaczynalam swoja fascynacje DM Icon_mrgreen
Super ze udalo Ci sie stworzyc ten top. Bardzo sie ciesze ze mialam możliwosc go śledzic i komentowac Icon_smile2 .
Mała dygresja /pozwole sobie zapytac/ - skoro Twój tata jest/był fanem Depeszów, nie pojechałby razem z Tobą na ich koncert?
01.11.2008 02:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
Z tego co widzę (może coś przeoczyłem) top z mojego punktu widzenia wygląda kiepsko. Lubię jeden utwór DM, toleruję dwa inne i tylko jeden z tolerowanych (John TR) załapał się do zestawienia i to nisko. Drugiego tolerowanego (Dream on) nie znalazłem, a co gorsza także jedynego, który mi się podoba i to bardzo czyli Somebody.
Na płyty nie głosowałem, bo wszystkie znam z pojedyńczych utworów, a te w większości mnie zniechęcały.
01.11.2008 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #64
 
kajman napisał(a):top z mojego punktu widzenia wygląda kiepsko


smutne będzie to co napiszę, ale: kiepscy ludzie we wszystkim upatrują kiepskość Icon_evil
01.11.2008 04:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
No raczej by nie pojechał, ale za to tak jak pisałem - może pojadę z kumplem z Krakowa - nawet fajniej by było Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.11.2008 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #66
 
w top 10 najlepsze jest podium i to jest bardzo dobrze! Icon_smile2 Chociaż ja najbardziej lubię
Policy Of Truth (Violator) !!! z drugiej strony super że dublet na podium ustrzeliły SOFADy Icon_wink2
Muszę się wsłuchać W In your room z singla, bo ja cały czas wałkuję płytę i chyba nawet nie bardzo kojarzę wersję z singla Icon_redface2 Icon_lol

saferłel - świetny top!

To teraz kto? Bo ja właśnie ściągnąlem całe Kiury i może sobie odświeżę... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.11.2008 10:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
Każdy mnie już pyta w tym momencie co następne ;P Muszę odpocząć chyba od Topu, bo to czasochłonne zajęcie, a teraz wolałbym się skupić chwilę na słuchaniu płyt z rocznika 08 i kilku zaległych pozycjach.
Ewentualnie mogę wstawić gotowy już Top Garbage, który mam na dysku od pewnego czasu - ale nie wiem czy kogoś to zainteresuje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.11.2008 10:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
łee, 2 razy ta sama piosenka w topie? Icon_confused2
i w dodatku mi się nieporównywalnie bardziej podoba właśnie ta niższa wersja.
tak myślałem, że nie będzie "Martyra" Icon_frown.
a z pierwszej dziesiątki oczywiście bezsprzecznie najbardziej lubię "I Feel You". potem pewnie "Personal Jesus", potem "Policy Of Truth", potem "Walking In My Shoes", potem "Never Let Me Down Again".

top Garbage? pewnie, dawaj! kilka swoich ulubieńców w reprezentacji Garbage mam, więc będzie komu kibicować Icon_smile2.
03.11.2008 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
Wiedziałem, że IYR ci będzie nie w smak. Wybacz, ale wersje albumowa, a jeszcze lepiej - ta live z Devotional, to po prostu jest arcydzieło gatunku, cudowna perkusja, mrok, gitary (szczególnie w końcówce), piękny tekst i śpiew. To są piosenki wszech czasów.
Wersja Viga oczywiście jest bardzo zróżnicowana i też świetna i dlatego i ona się znalazła w topie - nie mogłem jej ominąć.

Ok, a więc Śmieci niedługo też zapostuje Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.11.2008 04:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #70
 
saferłel napisał(a):01 - In Your Room [Album Version] (Songs Of Faith And Devotion)



to największe zaskoczenie tego TOPU i zarazem najmilsza niespodzianka, wszakże nie zmawialiśmy się, nie sugerowaliśmy wzajemny gustem, a wyszło tak, że numer 1 mamy wspólny !! Icon_biggrin3 Icon_smile2
08.11.2008 12:18 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
Zgadza się, ale przecież tak genialny numer nie mógł przez przypadek się tam znaleźć, na najwyższym miejscu Icon_wink Więc również chyba to nie niespodzianka Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.11.2008 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
Totalna załamka jak dla mnie. W całym topie nie znalazłem moich ulubionych utorów: "Freelove", "A Pain That I'm Used To", nie mówiąc o "Somebody". Icon_frown
Na pocieszenie tak samo jak u mnie na 3 miejscu "Policy of Truth", a z mojej "10" w Twoim top 10 są jeszcze "Never Let Me Down Again" i "Walking in my shoes".
29.11.2008 01:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #73
 
Gary napisał(a):Totalna załamka jak dla mnie.

no bo na tym forum każdy dla każdego jest załamką. ile ludzi, tyle gustów i opinii.
dla mnie np. załamką jesteś Ty, bo saferłel w żadnym wypadku nią nie jest Icon_razz2
29.11.2008 01:34 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
No i git. Zadowolony? Icon_razz
29.11.2008 01:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #75
 
pewnie. debilizm tylko sie zwalcza debilizmem. bo inaczej sie nie da.




ktos siedzi godzinami, dniami, uklada top jakiegos zespolu, wklada tam cale swoje serce, by pozniej jakis debil wszedl i skomentowal "Totalna załamka" ??? Chytry
29.11.2008 01:56 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
 
To bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony. Bo ogólnie to cieszę się, gdy ludzie są z siebie zadowoleni.
29.11.2008 02:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
Dobra, dobra. Co ja poradzę, że Gary'emu nie podoba się moja czołówka? Za to na pewno znajdzie coś ciekawego dalej, gdyby w ogóle miał mój CIĘŻKO WYPRACOWANY top DM uznać za załamkę to by w ogóle tu chyba nie wchodził.
Ale, żeby Gary nie było tak słodko - To wstyd za to, że nie lubisz In Your Room, nie Rafał Icon_mrgreen ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.11.2008 12:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
saferłel napisał(a):Ale, żeby Gary nie było tak słodko - To wstyd za to, że nie lubisz In Your Room
Ja tu nie napisałem, że któregoś z tych utworów nie lubię. Wyraziłem tylko zdziwienie, że w/wym piosenki nie znalazły się nawet w 55tce. Co nie znaczy, że nie doceniam Twojej ciężkiej pracy poprzez przeczytanie każdego słowa w tym wątku.
29.11.2008 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
Icon_biggrin Przecież ja się nie czepiam - luz-blues.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.11.2008 12:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #80
 
Gary napisał(a):Wyraziłem tylko zdziwienie, że w/wym piosenki nie znalazły się nawet w 55tce.

czy wszyscy muszą być do siebie podobni? i mieć te same utwory w top 55?
poczekaj jeszcze trochę, zaczną klonować ludzi, to tak bedzie!

jak na razie ta różnorodność w ludziach jest właśnie najlepsza! Icon_smile
29.11.2008 12:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości