Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #461
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kajman napisał(a):po drugie odrzuca mnie od tego
Jaki tekst.

No to w takim razie te dodatkowe propozycje, które wrzucasz, nie powinny być uwzględniane. No bo jeśli to jest jakiś nemo i nie chcesz napisać kto to, to może po prostu sam sobie wrzucasz kolejną?

Zresztą, nie musi tego wrzucać Kajman - może to zrobić ktokolwiek, kto wchodzi na tamto forum...
11.12.2017 11:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #462
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
prz_rulez napisał(a):może to zrobić ktokolwiek, kto wchodzi na tamto forum...
Wielka jest Twoja łaskawość.
11.12.2017 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #463
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Wielka jak Twoja złośliwość Icon_wink
11.12.2017 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #464
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Bo Twój text jest poniżej kostek.
A jak Ci zależy to naprawdę możesz sam sprawdzić. Nie zauważyłem, żeby ktoś poza Tobą czuł taką potrzebę.
12.12.2017 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #465
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Zależy, ale nie mam ochoty wchodzić na tamto forum.
12.12.2017 12:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #466
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Ty nie masz ochoty, ja nie mam ochoty więc mamy pata. I od razu mówię, że znudziło mi się odpowiadać na Twoje kolejne komentarze, więc to będzie ostatnia odpowiedź.
12.12.2017 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #467
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
(12.12.2017 12:10 AM)kajman napisał(a):  I od razu mówię, że znudziło mi się odpowiadać na Twoje kolejne komentarze, więc to będzie ostatnia odpowiedź.

xD

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.12.2017 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #468
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Miły jesteś, nie ma co.
A mi nie się nie chce, tylko dbam o swoje zdrowie psychiczne.
12.12.2017 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #469
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Zadbaj też o nasze i ogranicz Internet na jakiś czas. Piszę serio.
12.12.2017 01:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #470
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Mam pytanie, czy można wrzucić gdzieś posta z zasadami?
Względnie czy jest gdzieś przyklejony ale ja tego nie widzę?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.09.2018 01:13 PM przez Miszon.)
06.09.2018 01:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #471
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
W każdym pierwszym poście wątku z bieżącym notowaniem są najważniejsze zasady, a przynajmniej te nie oczywiste. Resztę chyba widać przy poszczególnych głosach. Punktacja od 10 za pierwsze. I utwory muszą mieć ponad pięć lat.
06.09.2018 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #472
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
no właśnie zajrzałem i tylko listę utworów widzę

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.09.2018 10:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #473
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
masz notowanie bieżące:

http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=41329

poniżej listy obowiązujących utworów masz wszystkie potrzebne zasady, proponowany przez Ciebie utwór ma mieć minimum pięć lat w chwili zgłoszenia
07.09.2018 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #474
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Chciałem jeszcze trochę odczekać, żeby upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu, a na pieczenie tej drugiej to być może za wcześnie, ale skoro w bieżących wątkach pojawiają się wypowiedzi na jeden z tych tematów to chyba trzeba to sformalizować, żeby dojść do jakiś ustaleń. I myślę, że najlepszym rozwiązaniem (także w tej drugiej sprawie, którą chcę poruszyć) będzie ankieta. Na razie chciałbym zaproponować wstępnie pytania i dać tydzień czasu na inne propozycje.
A. Pojawia się coraz więcej wypowiedzi proponujących zmianę zasadę przyznawania punktów obcym (zgłoszonych przez inne osoby) nowościom. I są to wypowiedzi, że tych punktów jest za dużo. W związku z tym proponowałbym w ankiecie trzy pytania:
1. Pozostajemy przy zasadzie przyznawania obcym nowościom 5 punktów.
2. Przyznajemy obcym nowościom minimum 3 punkty.
3. Przyznajemy punkt obcym nowościom, ale wystarczy 1.
4. Możemy nie przyznać żadnego punktu obcym nowościom.
B. Wprawdzie za kilka miesięcy miną tylko cztery lata od stworzenia Mycharts Classic Top 20, ale ja chciałbym poruszyć temat, który stanie się aktualny rok później (może niecały). Teoretycznie bowiem od 17.08.2020 będziemy mogli zgłaszać utwory, które powstały w momencie, kiedy nasz top już istniał. Moim zdaniem dziwnie będzie wtedy wyglądało określenie classic. Druga sprawa to fakt, że teoretycznie będzie można zgłaszać utwory, które pojawiały się w propozycjach do Mycharts Top 30 (pierwsze propozycje pojawiły się prawie dokładnie rok później, a teoretycznie mogły mieć nawet rok), a jakoś nie przekonuje mnie, że te samy utwory pojawiały się w tym i tamtym topie. Dlatego też proponuję takie pytania w ankiecie:
1. Pozostajemy przy starej zasadzie zgłaszania utworów, które mają minimum pięć lat i tylko tej.
2. Pozostajemy przy starej zasadzie zgłaszania utworów, które mają minimum pięć lat, ale nie mogą być zgłaszane utwory, będące wcześniej propozycjami do Mycharts Top 30, one muszą mieć minimum 10 lat.
3. Zasada zostaje utrzymana, ale dodatkowo nie brane będą utwory, które pojawiły się później niż 16.08.2015.
4. Zasada zostaje utrzymana, ale dodatkowo nie brane będą utwory, które pojawiły się w 2015 r. lub później.
Chciałem dodać jeszcze opcje z zaokrągleniem daty do końca 2014 roku, ale ostatecznie z tego zrezygnowałem, ale jakby ktoś by to poparł to chętnie dopiszę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2019 08:07 AM przez kajman.)
20.03.2019 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #475
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
1) Przyznajemy punkt obcym nowościom, ale wystarczą 3.
2) Moim zdaniem utwory powinny mieć minimum 10 lat...
20.03.2019 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #476
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
2. Moim zdaniem też. Ale zostało swego czasu przegłosowane, że pięć i myślę, że tego już nie będziemy zmieniać.
1. Jak ankieta przybierze ostateczną formę to dorzucę opcję z trzema głosami.
20.03.2019 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #477
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
No to ruszajmy z ankietą, im wcześniej, tym lepiej.

WOLNE MEDIA!!!
20.03.2019 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #478
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Utwory z 2014 roku to żadne "klasyki", jeszcze chwila i dojedziecie z notowaniami do momentu, w którym zaczynają się pierwsze notowania listy aktualnej, a chyba bez sensu dublować utwory między obiema listami? Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
20.03.2019 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #479
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Artur.O napisał(a):Utwory z 2014 roku to żadne "klasyki"
Też tak uważam, ale została ustalona pięcioletnia karencja i trochę bez sensu byłoby teraz ją zwiększać. Ale dopiszę ten punkt, z którym się poprzednio wstrzymałem.
Artur.O napisał(a):bez sensu dublować utwory między obiema listami
O tym też pisałem powyżej, ale tak się stanie dopiero w sierpniu 2020.
neo01 napisał(a):im wcześniej, tym lepiej
Nie wszyscy regularnie tu zaglądają, a nie chciałbym, żeby ktoś poczuł się pominięty.
20.03.2019 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #480
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Dla mnie sprawa jest prosta: A2 i B2

Radio Epsilon
21.03.2019 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 271 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości