Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwany, poszukiwana
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #361
 
Jak już tak znakomicie znajdujecie to może jeszcze mi pomożecie z tym, bo też nie mogę znaleźć Icon_redface2

Andrew Douglas Rothbard - Abandoned Meander

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.08.2009 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #362
 
saferłel napisał(a):To jest dobre, ale jak się zgra z youtube to słaba jakość wychodzi. Mam to, ale szukam jednak tej wersji Nayan's Instrumental Icon_cry2 I chyba nic z tego.

byl plik ale znikł... moge poprosic o re-upload...
31.08.2009 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #363
 
Jeśli gdzieś to znalazłeś i masz taką możliwość - byłoby nice Icon_wink Chociaż równie dobrze sam to mogę zrobić, tylko link potrzebuję.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.08.2009 11:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #364
 
Czy może posiada ktoś "In your room" Fury in the slaughterhouse??? Poszukuję płytę "Mono" tego zespołu.
02.09.2009 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #365
 
Ja poszukuję płyty zespołu ZACIER - MASAKRA NA WAŁBRZYŃSKIEJ. Rok 2009.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.09.2009 05:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #366
 
koszMAREK napisał(a):Czy może posiada ktoś "In your room" Fury in the slaughterhouse??? Poszukuję płytę "Mono" tego zespołu.
Na razie utwór jest zakolejkowany. Co z tego wyniknie, zobaczymy.
03.09.2009 08:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #367
 
koszMAREK napisał(a):Czy może posiada ktoś "In your room" Fury in the slaughterhouse??? Poszukuję płytę "Mono" tego zespołu.

http://www.megaupload.com/?d=7R3ZF6ZE

Jakości Płyty nie znam
05.09.2009 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #368
 
Poszukuję niewydanego albumu Beach Boys - Smile (ale nie Briana Wilsona o tym samym tytule)

Jakoś ciężko mi znaleźć ich płyty. :roll:
05.09.2009 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #369
 
Gary napisał(a):Poszukuję niewydanego albumu Beach Boys - Smile (ale nie Briana Wilsona o tym samym tytule)

Jakoś ciężko mi znaleźć ich płyty. :roll:

http://www.megaupload.com/?d=jqs3ges7
05.09.2009 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #370
 
To jest ogólnie ciężko znaleźć, bo ten album nigdy nie został ukończony i w Internecie krąży wiele różnych wersji, niektóre są kiepskie, inne dobre. Ja sam słyszałem taką niezbyt ciekawą. Nie ma w każdym razie żadnej oficjalnej wersji, bo Capitol nigdy nie wydał tego w całości.

Znalazłem przed chwilą jakąś, która podobno jest dobra, bo ludzie zachwalają, zobacz sam:
http://warnakeysbeachboysblog.blogspot.c...smile.html

I jeszcze coś tutaj, ale nie ma żadnego opisu ani komentarza, jest bardzo duże, bo są trzy części, w sumie to ponad 200mb:
http://highwaygimps.blogspot.com/2009/05...smile.html

Tu mały przegląd wydanych wersji:
http://rateyourmusic.com/release/unauth/...oys/smile/

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.09.2009 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #371
 
tomas585 napisał(a):
Gary napisał(a):Poszukuję niewydanego albumu Beach Boys - Smile (ale nie Briana Wilsona o tym samym tytule)

Jakoś ciężko mi znaleźć ich płyty. :roll:

http://www.megaupload.com/?d=jqs3ges7
To wygląda raczej jak wersja Wilsona, a przynajmniej tak jest podpisana Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.09.2009 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #372
 
aaktt napisał(a):
tomas585 napisał(a):
Gary napisał(a):Poszukuję niewydanego albumu Beach Boys - Smile (ale nie Briana Wilsona o tym samym tytule)

Jakoś ciężko mi znaleźć ich płyty. :roll:

http://www.megaupload.com/?d=jqs3ges7
To wygląda raczej jak wersja Wilsona, a przynajmniej tak jest podpisana Icon_smile2

Przepraszam ,źle przeczytałem twój post Icon_frown
05.09.2009 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #373
 
Dzięki. Icon_smile2

Nie wiedziałem, że nie jest ustalone, który wyciek tej nieoficjalnej płyty jest oficjalny.


PS. Minęło 40 lat, czasy są inne, może czas już zmienić tamtą decyzję? :roll:
05.09.2009 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #374
 
Teoretycznie oficjalną wersją w tej chwili jest wersja Briana Wilsona z 2004 roku, ale też uważam, że warto byłoby popracować na nagraniach z 1966 i wydać wreszcie ten album, w jakimś oficjalnym kształcie, zamiast kolejnej dennej składanki największych hitów Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.09.2009 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #375
 
Bo o ile dobrze pamiętam, to Wilson uznał go za złowrogi, czy jakoś tam. Ale ludzie! To było 40 lat temu, a i sam Wilson zdaje się, że przechodził wtedy załamanie. Czas najwyższy, aby podnieść kurtynę w górę. Icon_wink2
Oglądałem kiedyś film o nich (pewnie trochę podkoloryzowany na potrzeby tegoż filmu), ale jeśli dobrze kojarzę, to Brian miał silne ciągotki, żeby pójść ku ostremu jak na tamte lata skręceniu w stronę muzyki experymentalnej.
05.09.2009 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #376
 
Gary napisał(a):Bo o ile dobrze pamiętam, to Wilson uznał go za złowrogi, czy jakoś tam. Ale ludzie! To było 40 lat temu, a i sam Wilson zdaje się, że przechodził wtedy załamanie.
Tak, problemy z narkotykami, depresja, paranoja i to z przerwami jeszcze przez wiele lat. A przyczyn zawieszenia projektu było wiele. Akurat miałem o tym w audycji w czwartek w Radiu Orbit, bo było o Beach Boysach - nie wiem czy słuchałeś Icon_wink2

Cytat:Oglądałem kiedyś film o nich (pewnie trochę podkoloryzowany na potrzeby tegoż filmu), ale jeśli dobrze kojarzę, to Brian miał silne ciągotki, żeby pójść ku ostremu jak na tamte lata skręceniu w stronę muzyki experymentalnej.
Tak, miał i wielka szkoda, że nie poszedł dalej, bo mogłoby zrobić się naprawdę genialnie. Ja najbardziej lubię właśnie te psychodeliczne numery z okresu "Smile" i baroque popowe "Pet Sounds" Icon_smile2 A później niestety tylko pojedyncze numery były w takim stylu. Z kolejnych wydawnictw polecam "Wild Honey", "Sunflower", "Surf's Up" i "Holland" Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.09.2009 01:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #377
 
Niestety nie słuchałem, ale jeśli gdzieś na jakimś chomiku jest zapis, to chętnie się przygotuję do części trzeciej.

Słucham materiału z tego pierwszego linku i na razie naprawdę jest nieźle.
05.09.2009 01:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #378
 
Gary napisał(a):Niestety nie słuchałem, ale jeśli gdzieś na jakimś chomiku jest zapis, to chętnie się przygotuję do części trzeciej.
Póki co nie ma, ale mogę jutro uploadować Icon_smile2

Gary napisał(a):Słucham materiału z tego pierwszego linku i na razie naprawdę jest nieźle.
Ja też sobie to ściągnąłem Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.09.2009 01:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #379
 
To sobie akurat w niedzielę posłucham.
05.09.2009 01:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #380
 
tomas585 napisał(a):
koszMAREK napisał(a):Czy może posiada ktoś "In your room" Fury in the slaughterhouse??? Poszukuję płytę "Mono" tego zespołu.

http://www.megaupload.com/?d=7R3ZF6ZE

Jakości Płyty nie znam
spóźniłem się trochę Icon_wink2 ale w każdym razie, samo "In Your Room": http://www.speedyshare.com/729755544.html
05.09.2009 12:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości