Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio zakupiony album...
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
Może i są, ale są drogie jak cholera i zbieranie ich opłacać może się tylko milionerom, w dodatku trudniej dbać o ich dobrą kondycje niż w przypadku zwykłego CD.
Ja mam jednego tylko vinyla. Płytę GBQ z super wypasionym plakatem, oczywiście nie używaną...kiedyś jak będę w potrzebie to ją za 500 stów wystawie na allegro jak bedzię już tyle warta Icon_biggrin

Ha! Jutro jadę do MM i kończę ze swoim zasranym skąpstwem. Po fakcie oczywiście pochwalę się co kupiłem Icon_biggrin...a płyta niespodzianka nadal nie przyszła z Anglii do mnie Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.09.2008 04:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #62
 
saferłel napisał(a):utro jadę do MM i kończę ze swoim zasranym skąpstwem.

ja dzisiaj pojechałem do Vox'a, nakupiłem akcesoriów do pokoju za ponad 500 zł.
.....cóż, w pewnym wieku, każdy ma inne potrzeby Icon_smile2
16.09.2008 05:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
Jest! Wreszcie doszła do mnie przesyłka z UK z długo-oczekiwanym albumem Garbage.
Garbage (selftitled) to płyta na której mam całkiem sporą obsesję i planuje mieć 4 wersje.
Brakuje mi wydania standardowego (dziwne, nie?), amerykańskiego (trochę inna okładka), a mam już Australijskie z bonusami i dziś właśnie dostałem Japońskie.
20 zł na allegro. Jak dla mnie super okazja. Płyta przyszła z Anglii, jest dość mocno porysowana, ale w ''bezpiecznej strefie'' - więc pozostaje mi tylko ją wyczyścić i będzie cudo.

[Obrazek: p9170238wh3.th.jpg]

W porównaniu z oryginałem różni się przede wszystkim tym, że oprócz 12 standardowych hymnów ma jeszcze dwie dodatkowe piosenki (Number One Crush, Subhuman), utwory, które gdyby znalazły się na standardowym wydaniu uczyniłyby z Garbage najlepszy album świata. Można więc powiedzieć, że mam najlepszy album świata jeśli chodzi o wydania deluxe ;]
Ponad to jest czadowa biała książeczka z tekstami po japońsku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 01:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #64
 
saferłel, aleś Ty zboczuch muzyczny Icon_razz
17.09.2008 02:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
Listoholik napisał(a):saferłel, aleś Ty zboczuch muzyczny Icon_razz

Hahahahah dobre ;] W tym wypadku masz rację chyba Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 02:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #66
 
Ja planuję się niedługo rzucić na super rzadkie japońskie wydanie "The Miseducation of Lauryn Hill" z DVD z 2007 roku. Znalazłem je w pewnym australijskim sklepie internetowym. Niestety razem z przesyłką to będzie koszt około 200 złotych, więc póki co się wstrzymuję Icon_frown

Gratuluję oczywiście. Też lubię takie deluxe edycje, ale nie w nadmiarze Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
Wiesz 20 zł.....czemu nie? ;] 200 zł to już inna sprawa, nieprzyjemna wręcz :/ Koleś od którego kupiłem Garbage specjalizuje się w przesyłaniu właśnie takich rzadkich edycji, ma nawet na profilu w allegro wypisane coś w stylu: Napisz do mnie i zapytaj czy nie mogę dla ciebie sprowadzić rzadkiego nagrania. Mogę się o twoją Lauryn spytać jak chcesz. Gość jest z UK, a tam na pewno łatwiej dopaść cokolwiek. Chociaż pewnie by miał używaną edycje, a nie nową.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 03:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #68
 
Ooo to zapytaj o cokolwiek rzadkiego Lauryn Hill albo Fugees a w szczególności:
The Fugees - Vocab
The Fugees - Boof Baf
The Fugees - Nappy Heads

Lauryn Hill - The Miseducation of Lauryn Hill [CD Single]
Lauryn Hill - To Zion
Lauryn Hill - The Miseducation of Lauryn Hill [Japanese Edition]
Lauryn Hill - The Miseducation of Lauryn Hill [Japanese Deluxe Edition with DVD]
Lauryn Hill - Japanism

Może coś znajdzie, bo za granicą widzę czasem oferty tych płyt Icon_wink2
Gorzej jak znajdzie wszystko, bo będę chyba musiał głodować Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 03:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
Ok nie ma sprawy ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 03:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #70
 
Dziękować Icon_wink2
Tylko tak luźno spytaj, a nie w sensie, że z miejsca kupuję, bo to zależy od tego co znajdzie i za ile Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #71
 
Moje dzisiejsze Icon_smile2

[Obrazek: img0037wx9.jpg]
[Obrazek: img0038kp3.jpg]

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
Czy ty kupujesz płyty w tempie - jedna lub dwie na jeden lub dwa dni Icon_razz2?

PS - tego kolesia z 1 okładki kojarzę, on jest chyba jazzmanem i ma w cholerę 5 na RYM od różnych osób Icon_razz2 Kochają go...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #73
 
Ten koleś to Marvin Gaye, legenda soulu z lat 60tych i 70tych. A ten album to klasyka klasyki Icon_wink2

I wcale nie kupuję tak często płyt tzn. jak mam fundusze to tak, ale często mam dość intensywne okresy, a później znowu długie przerwy Icon_wink2

W tym momencie czekam jeszcze na trzy płyty i w miarę możliwości na tym na jakiś czas kończę (no chyba, że ten gościu z allegro coś znajdzie z tych pozycji Icon_wink2 )

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
Dziś byłem w tym MM. MM ssie. Nie ma wątpliwość. Nie ma praktycznie nic super-ciekawego, a płyty są drogie jak cholera. Jedyny plus to to, że znalazłem Portishead - Dummy z 94 i wreszcie pojawiło sięw ich ofercie Garbage, ale jakaś dupna reedycja 1 płyty.

Nie ma Goldfrapp, nie ma edycji limitowanej R.E.M., nie ma nowego Verve (!!!) - stanęło na tym, że wydałem 80zł na limitowaną edycje tej płyty i moja kolekcja DM rośnie, wolno bo wolno, ale kupuję tylko płyty w tych wersjach właśnie.

[Obrazek: 51e620b8763faeb83651bb33d2812556.jpg]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.09.2008 12:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jenkins25 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Sep 2008
Post: #75
 
Ostatnio kupiłem (dostałem) od radia Euro (kiedyś BIS) płytę zespołu Plastic z autografem Icon_biggrin Bardzo przyjemna muzyka Icon_smile2

Planuję kupić Ruby Blue, Overpowered (z książeczką), całe Moloko (płyty), Goldfrappa Supernature i Seventh Tree (z DVD). Mam nadzieję, że kupię chociaż jedną z nich (ale największą chrapkę mam na Ró i Statues Moloko - szkoda że nie ma tej edycji z DVD) Icon_frown Icon_wink2
18.09.2008 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
 
O to widzę, że bratnia duszą po części ze mną jesteś Icon_smile Roisin, Moloko, Goldfrapp...;] Sam planuje kupić ich płyty...kiedyś, chociaż w przypadku Goldfrapp priorytetem będą dwa pierwsze krążki.

Aaa....Roisin dziś widziałem w MM, paskudna polska wersja z jakimiś cholernymi flagami wstemplowanymi w back cover :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.09.2008 06:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jenkins25 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Sep 2008
Post: #77
 
saferłel napisał(a):O to widzę, że bratnia duszą po części ze mną jesteś Icon_smile Roisin, Moloko, Goldfrapp...;] Sam planuje kupić ich płyty...kiedyś, chociaż w przypadku Goldfrapp priorytetem będą dwa pierwsze krążki.

Aaa....Roisin dziś widziałem w MM, paskudna polska wersja z jakimiś cholernymi flagami wstemplowanymi w back cover :/

Ja akurat chcę kupić 2 ostatnie Icon_razz2

Fakt, ten krzyczący napis "60% taniej" i "1 page booklet only" to jeden wielki bezsens :/ Kiedyś płyty z książeczkami były w podobnych cenach, dopóki nie wymyślili tych 'polskich' wydań
19.09.2008 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
Ja w ogóle nie uznaje tych wydawnictw za oryginalne. Może i płyta jest w porządku (choć kto tam wie czy na niej nie ma jakiegoś nadruku), ale książeczka to po prostu podrobiona wersja oryginału z jakimiś pirackimi flagami państw Europy środkowej i wschodniej. Czemu znów nas mieszają z Białorusią, Słowacją czy Ukrainą :/ Czuję się gorszy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.09.2008 11:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #79
 
Nareszcie! Polowałem całe wieki na odpowiednią wersję...
[Obrazek: further-down-the-spiral.jpg]
Icon_mrgreen

Moja prywatna galeria
21.09.2008 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #80
 
Moje ostatnie zakupy:
[Obrazek: pretty-hate-machine.jpg]
[Obrazek: 3187VY8ZT7L._SL500_AA240_.jpg]
[Obrazek: 3147CZCD3ZL._SL500_AA240_.jpg]

Czyli innymi słowy pięć ostatnich płyt, jakie kupiłem to trzy albumy i dwie epki Nine Inch Nails Icon_wink2

Moja prywatna galeria
02.10.2008 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości