Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyczne Euro 2013
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #21
RE: Muzyczne Euro 2013
Myślę, że będzie dobrze jak dodasz ankietę w nagłówku tematu z dwiema opcjami do wyboru - jedna lub dwie grupy II fazy.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
30.10.2012 10:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #22
RE: Muzyczne Euro 2013
Opcja jednej grupy praktycznie zabije emocje, nie ma co jej w ogóle proponować Icon_wink

Pozostaje kwestia czy z dziewięciu grup eliminacyjnych przechodzą dwa zespoły. Ja jestem za Twoją poprawką.
30.10.2012 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
RE: Muzyczne Euro 2013
ale wtedy będzie możliwość, żeby z jednego kraju dalej weszła więcej niż jedna piosenka...

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.10.2012 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #24
RE: Muzyczne Euro 2013
aaktt napisał(a):ale wtedy będzie możliwość, żeby z jednego kraju dalej weszła więcej niż jedna piosenka...

Nie. Nadal będzie jedna. Chodzi o to by do drugiej rundy grupowej wchodziły utwory reprezentujące dwa kraje, które zajęły dwa pierwsze miejsca w swojej grupie eliminacyjnej (np. z grupy 8 jeśli dwa pierwsze miejsca zajęły piosenki - angielska i polska to one przechodzą do drugiej rundy grupowej).

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
31.10.2012 02:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #25
RE: Muzyczne Euro 2013
aha, to ok -- jestem za Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.10.2012 02:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Muzyczne Euro 2013
kolej_grzesiek napisał(a):Chodzi o to by do drugiej rundy grupowej wchodziły utwory reprezentujące dwa kraje, które zajęły dwa pierwsze miejsca w swojej grupie eliminacyjnej (np. z grupy 8 jeśli dwa pierwsze miejsca zajęły piosenki - angielska i polska to one przechodzą do drugiej rundy grupowej).
Wszystko się zgadza i ja się zgadzam z Grześkiem i Aaktem Icon_wink
31.10.2012 09:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #27
RE: Muzyczne Euro 2013
Myślę że można przyjąć propozycję Grześka. Dotychczas wypowiedziały się za nią trzy osoby (włączając autora) więc jeśli nie będzie tylu głosów przeciw to w nowym regulaminie w zakładce "Muzyczne Euro 2013" umieszczę tę poprawkę.
Także dodam wzmiankę o zastrzeżeniu utworów, które brały udział w poprzedniej edycji.

W przyszłym tygodniu będą tam już gotowe 53 wątki z poszczególnymi eliminacjami krajowymi, gdzie proszę Was o pojedyncze zgłaszanie kandydatek. Tym sposobem będzie łatwiej zapanować nad przypisaniem propozycji do kraju co przy takiej liczbie będzie sporym przedsięwzięciem.
03.11.2012 01:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Muzyczne Euro 2013
Jestem za opcją dwóch grup.
Poza tym, bardzo się cieszę, że ostateczny termin zgłoszeń mija 31 grudnia, a nie 30 listopada.
29.11.2012 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #29
RE: Muzyczne Euro 2013
Nigdy nie pomyśleliśmy nawet o terminie 30 listopada. Tylko żeby grudzień dał nam reprezentatywną liczbę kandydatek Icon_wink

Przypominam więc że termin zgłaszania piosenek to wciąż 31 grudnia.
29.11.2012 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości