Największe forum list przebojów Mycharts.pl
KONKURS NA LOGO MYCHARTS.PL - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: KONKURS NA LOGO MYCHARTS.PL (/showthread.php?tid=9992)



KONKURS NA LOGO MYCHARTS.PL - rado - 04.12.2010 01:05 AM

Witam

Ogłaszam konkurs na opracowanie LOGO forum mycharts.pl

Konkurs ma na celu wyłonienie nowego LOGO naszego - Waszego forum, bo go sami tworzycie, także i sami wybierzecie logotypy które nadeślą użytkownicy czyli Wy sami.
Logo typ powinien być wykonany w Corelu lub Photo Shopie


Nagrodą dla zwycięzcy będzie płyta CD lub DVD którą sami wybierzecie (tylko nie szukajcie płyt np w Chinach Icon_mrgreen )

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres email kenzohouse@gmail.com w tytule wiadomości napisać "Konkurs mycharts.pl" do dnia 30-12-2010 roku. Po tym terminie będą przedstawione propozycje na naszym forum z możliwością głosowania tylko na jedną propozycję. Logo typ z największą ilością głosów zostanie nagrodzone, a twórca otrzyma nagrodę pocztą.

Logo nie może być kopią podobnego LOGOTYPU lub kopiowanego z innych for dyskusyjnych i stron www.

Konkurs będzie rozstrzygnięty 16-go stycznia 2011 roku.

Konkurs ma na celu wytypowanie logotypu połączonego z nowym design, które jest obecnie przygotowywane o czym wkrótce...


Tak, że kochani do dzieła Icon_smile2


- furbul - 04.12.2010 03:37 AM

Fajnie.
Ja ani PS ani Corela nie ogarniam, więc nie będę niczego przygotowywał, ale na pewno zagłosuję.
Ciekaw jestem bardzo tego nowego designu Icon_wink


- saferłel - 04.12.2010 12:04 PM

Pomysł fajny, oczywiście. Aczkolwiek mi obecne logo pasuje i osobiście nie czuję potrzeby zmiany designu forum. Nie chcę wyjść bynajmniej na ignoranta. Po prostu szablon i logo ''disco70's'', jak to kiedyś nazwałem, bardzo mi odpowiada.


- mike - 04.12.2010 02:44 PM

A czy jest możliwość zdradzenia przynajmniej kolorystyki - zrobiłbym logo pasujące do całości Icon_razz

I drugie pytanie - czy można zrobić więcej niż jedno logo ? Icon_biggrin3


- AKT! - 04.12.2010 03:52 PM

Format pliku i wymiary w pixelach tego logo bym prosił Icon_smile
No i ta obecnie przygotowywana nowa szata graficzna mogłaby być jakoś wcześniej zaprezentowana, żeby wiedzieć jak to dopasować Icon_smile


- rado - 05.12.2010 12:03 AM

Kolorystyka tak naprawdę jeszcze nie jest ustalona do końca, nie wykluczam ze pozostanie obecna kolorystyka tylko będą wykonane nowe grafiki w wyżej rozdzielczości. Oczywiście obecne logo też będzie brane pod uwagę podczas głosowania.
Co do wielkości logotypu to nie mam jeszcze danych.
To mają być projekty.
Już dzisiaj także zapowiadam że będzie możliwość dodawania do postów klipów z portalu
YouTube, bo dostałem kilkanaście zapytań czy taka funkcja będzie.

Jeśli jeszcze macie jakieś sugestie, czy propozycje zmian w forum to oczekuję takich informacji.

Pozdrawiam


- Remo - 17.12.2010 09:50 PM

Że ja to dopiero zobaczyłem ...
W PS dużo grzebię więc mogę coś zrobić Icon_wink
Ale ponawiam pytanie dotyczące kolorystyki.
I czy hasło: "największe w Polsce forum list przebojów" też ma się pojawić ??
Aha i jeszcze coś: ma być bardziej proste jak to obecne czy raczej wzorzyste, czy też dowolność ?

podaję przykład: http://img580.imageshack.us/img580/6730/logotypp.jpg
zrobiony w 5min więc szału ni ma :roll:
Czy chodzi o coś w tym stylu (wzorzysty) czy bardziej stonowane Icon_wink ??


- rado - 24.12.2010 08:21 PM

No niestety praktycznie żadnego zainteresowania, także zostaje tak jak jest.