Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kanye West - Runaway - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Kanye West - Runaway (/showthread.php?tid=9617)

Strony: 1 2


Kanye West - Runaway - AKT! - 24.10.2010 12:59 PM

Jeśli ktoś ma czas i ochotę, to może już obejrzeć w sieci 35-minutowy teledysk do nowego singla Westa "Runaway" Icon_smile2

http://www.youtube.com/VEVO?has_verified=1#p/f/0/O7W0DMAx8FY

Właściwa piosenka zaczyna się gdzieś w granicach 14:15, ale początek w sumie jest dość fajny, a później długo długo nic sensownego.


- bugman - 24.10.2010 01:32 PM

klip niezly. pobil chyba dzeksona z thillerem ;] w ogole to nabralem checi na ta jego plyte. w klipie jest 9 piosenek z plyty (sample ale zawsze). podobaja mi sie


- AKT! - 24.10.2010 01:47 PM

"Thrillera" na pewno nie, ale "Ghosts" myślę, że tak, bo miało ten sam problem co "Runaway" - było za długie.
Czekam na krótką wersję telewizyjną, bo na pewno taką zmontują. Jest sporo fajnych scen i przy dobrym montażu może wyjść coś naprawdę niezłego Icon_smile


- bugman - 24.10.2010 02:33 PM

aaktt napisał(a):"Thrillera" na pewno nie, ale "Ghosts" myślę, że tak, bo miało ten sam problem co "Runaway" - było za długie.
Czekam na krótką wersję telewizyjną, bo na pewno taką zmontują. Jest sporo fajnych scen i przy dobrym montażu może wyjść coś naprawdę niezłego Icon_smile

http://tuba.pl/tubapl/1,105271,8560749,Kanye_West___Runaway__film_.html

jest 35 minut 9 minut i 5 minut. do wyboru do koloru ;]


- furbul - 27.11.2010 03:55 PM

Znalazłem w nocy wreszcie pół godziny na ten 'teledysk'. Imponujący.


- AKT! - 27.11.2010 04:32 PM

Ja wczoraj byłem w czterech sklepach, w poszukiwaniu płyty. W trzech nie mieli wcale, a w jednym jedynie polską cenę, więc grzecznie podziękowałem. Wczoraj była premiera, a to o tyle przykre, że wydane tego samego dnia Duffy i Black Eyed Peas na półkach były już w czwartek! Icon_neutral2


- furbul - 27.11.2010 04:40 PM

Może wyczerpała się szybko pierwsza dostawa ;]


- AKT! - 27.11.2010 04:51 PM

Na pewno Icon_razz


- mike - 29.11.2010 03:45 PM

30 minutowy teledysk naprawdę bardzo dobry! Oglądałem już kilka razy i nadal robi na mnie duże wrażenie. W pewnym momencie filmu słychać język polski (jak ta dziennikarka, mówi o uderzeniu komety w Ziemię), miło słyszeć nasz język w zagranicznym projekcie!
Może Kanye wpadnie do Warszawy podczas trasy koncertowej? Icon_smile2

Co do płytki to miałem podobną sytuację z M5. Były wszędzie tylko te w polskiej cenie. Premiera była w piątek, a płytki w sklepach można było dostać dopiero w poniedziałek (w dodatku tylko o wspomnianej wcześniej polskiej cenie). Zamówiłem specjalnie oryginalną płytkę i odebrałem 2 dni później. Warto więc zamówić płytę Kanyego w ten sposób. Mamy pewność, że dostaniemy album. Jak tylko wyzdrowieję, lece do Empiku po album!


- furbul - 29.11.2010 03:50 PM

To było po czesku, bo klip był kręcony w Czechach.


- mike - 29.11.2010 05:04 PM

furbul napisał(a):To było po czesku, bo klip był kręcony w Czechach.

to świadczy jak podobne mamy języki Icon_razz


- AKT! - 29.11.2010 08:04 PM

mike napisał(a):Jak tylko wyzdrowieję, lece do Empiku po album!
Do empiku? Naprawdę? Przecież oni mają zawsze straszną przebitkę...


- mike - 29.11.2010 08:42 PM

aaktt napisał(a):
mike napisał(a):Jak tylko wyzdrowieję, lece do Empiku po album!
Do empiku? Naprawdę? Przecież oni mają zawsze straszną przebitkę...

A znasz jakiś inny dobry sklep muzyczny? Icon_razz


- AKT! - 29.11.2010 08:54 PM

Empik nie jest sklepem muzycznym, zacznijmy od tego. Na takiej samej zasadzie płyty można kupić w Koloporterze, Media Markt czy Saturnie Icon_smile W dwóch ostatnich ceny są zdecydowanie niższe.


- mike - 30.11.2010 02:22 PM

aaktt napisał(a):Empik nie jest sklepem muzycznym, zacznijmy od tego. Na takiej samej zasadzie płyty można kupić w Koloporterze, Media Markt czy Saturnie Icon_smile W dwóch ostatnich ceny są zdecydowanie niższe.

Ale zaopatrzenie wprost proporcjonalne do cen Icon_neutral2


- AKT! - 30.11.2010 06:12 PM

Wcale nie. Przynajmniej we Wrocławiu w MM i Saturnie jest dużo dużo więcej tytułów, aniżeli w którymkolwiek z Empików.


- saferłel - 30.11.2010 07:12 PM

Mike, o czym ty w ogóle gasz Icon_biggrin3 Empik to bardzo słaby sklep. Żenujący wybór i wysokie ceny. Kupuj na allegro lub fan.pl.


- mike - 30.11.2010 09:39 PM

może u was Icon_razz u nas może i są opóźnienia ale artystów można dostać do wyboru do koloru. Nawet kasety można nabyć w Juniorze (Empik). Za to w Saturnie (np.) są same "płyty z przecen" i resztki płyt. W "Nowościach" znajdują się albumy których premiery były od miesiąca w górę Icon_neutral2 Media Markt'y przeważnie znajdują się w okolicach Warszawy, więc nie będę dojeżdżał specjalnie, żeby kupić 5 zł taniej Icon_razz. W końcu mieszkam w centrum i w mojej okolicy są Złote Tarasy, Empik Junior i Empik Nowy Świat.
Przez internet nie przepadam kupować, bo jak idę po płytkę to miło jest ją zdejmować z półki osobiście, nie wiem dlaczego tak mam Icon_biggrin3

Drogą eliminacji wybieram Empik.
Chyba, że mam zamiar nabyć starą płytkę, wtedy kupuję przez internet. A wy jak macie?


- michal91d - 30.11.2010 09:56 PM

mike napisał(a):Przez internet nie przepadam kupować, bo jak idę po płytkę to miło jest ją zdejmować z półki osobiście, nie wiem dlaczego tak mam Icon_biggrin3
też tak mam Icon_biggrin3
ja też kupuję, a właściwie w Krośnie kupowałem w Empiku, bo innego lepszego muzycznego sklepu nie było. A teraz w Krakowie muszę się rozglądnąć za jakimś fajnym sklepem muzycznym, bo w Empiku już raz byłem po MSP, ale głównym problemem są ceny.


- saferłel - 30.11.2010 09:56 PM

A ja kupuję przez internet, rzadko, bo to troszkę kłopotliwe mimo wszystko, ale jednak większości ''swoich'' płyt nie mam szans znaleźć w sklepach stacjonarnych.