Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Maroon 5 - Misery - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Maroon 5 - Misery (/showthread.php?tid=8496)



Maroon 5 - Misery - michal91d - 22.06.2010 01:06 PM

[Obrazek: miseryj.jpg]

Singiel promujący najnowszy krążek zespołu, który ukaże się w połowie września.

Można usłyszeć go tutaj (jest nawet fanowski teledysk):
http://www.youtube.com/watch?v=TBK995226rc

Co ja myślę?
Very catchy to najlepsze określenie Icon_mrgreen


- AKT! - 22.06.2010 01:48 PM

Kiedyś udało im się kilka numerów, więc sprawdzę Icon_smile


- Tomekk - 23.06.2010 03:16 PM

daje radę. może być hitem Icon_wink2


- drwycior - 30.06.2010 09:38 AM

Ale kto to śpiewa? Facet wygląda całkiem inaczej niż Adam Levine.


- bugman - 30.06.2010 12:25 PM

drwycior napisał(a):Ale kto to śpiewa? Facet wygląda całkiem inaczej niż Adam Levine.

przeciez do cholery to jest fanowski FANOWSKI klip. numer spiewa adam.


- drwycior - 30.06.2010 10:28 PM

Aha, no to niedobrze.


- bugman - 30.06.2010 11:12 PM

drwycior napisał(a):Aha, no to niedobrze.

dlaczego ? fani/sympatycy sie zabawili. to wszystko.


- drwycior - 01.07.2010 09:34 AM

To może dają fanom też nagrać płyte za nich? Byłaby lepsza może... Icon_cool2
Ja chce oglądać zespół lub jaki ma pomysł na siebie, a jak nie ma to niech nie nagrywa klipów, a nie jakis durnych fanów, co mnie obchodzą fani i ich durnoty.


- michal91d - 01.07.2010 12:21 PM

drwycior napisał(a):Ja chce oglądać zespół lub jaki ma pomysł na siebie, a jak nie ma to niech nie nagrywa klipów, a nie jakis durnych fanów, co mnie obchodzą fani i ich durnoty.
ale gdy dawałem linka do YT nie było jeszcze oficjalnego teledysku, więc pomyślałem, że teledysk, który zrobili fani (bez zgody M5) może być ciekawy i tyle... teledysk Maroon 5 ma swoją premierę w tym tygodniu


- bugman - 01.07.2010 02:43 PM

michal91d napisał(a):
drwycior napisał(a):Ja chce oglądać zespół lub jaki ma pomysł na siebie, a jak nie ma to niech nie nagrywa klipów, a nie jakis durnych fanów, co mnie obchodzą fani i ich durnoty.
ale gdy dawałem linka do YT nie było jeszcze oficjalnego teledysku, więc pomyślałem, że teledysk, który zrobili fani (bez zgody M5) może być ciekawy i tyle... teledysk Maroon 5 ma swoją premierę w tym tygodniu
\

jezu! ale taki teledysk to moze nagrac kazdy fan kazdego wykonawcy!! to nie jest oficjalny teledysk ! rownie dobrze zamiast tych wyglupow moglibysmy ogladac, morze,ptaszki,zwierzatka cokolwiek!! a muzyka by leciala w tle. wszystko po to aby youtube piosenki nie usunal z serwisu. no i jak kolega napisal-klipu jeszcze nie bylo. to byl dopiero co wyciek do radia.


- AKT! - 01.07.2010 04:01 PM

???

może jestem za głupi, ale absolutnie nie rozumiem o co tu się rozchodzi
fanmade videos to żadna nowość, a tym bardziej nie powinien być to powód do bulwersowania się, heh Icon_smile


- furbul - 01.07.2010 10:09 PM

A ja dodam, że mieli bardzo udany singiel "Wake Up Call" kilka lat temu Icon_wink
A "Misery" jest znośne. Zobaczymy czy się przekonam bardziej ;D


- Tkk_Bolly - 04.07.2010 11:07 PM

Im dłużej, głośniej i więcej słucham tym bardziej mi się podoba Icon_wink2 A z dyskografi singlowej najlepszy był debiutancki singiel "Harder to breathe" i ten sprzed dwóch lat duet z Rihanną "If I never see your face again"


- AKT! - 04.07.2010 11:23 PM

Ja lubiłem "This Love" swego czasu, ale wtedy byłem młody, głupi i świata nie znałem. Nie mniej jednak to był jedyny moment, kiedy naprawdę wkręciłem się w jakiś ich kawałek.
"Harder to Breathe" było potwornie niewyraźne, a "She Will Be Loved" było reminiscencją sukcesu poprzedniego singla i ostatecznie nic po nim nie zostało.
"Makes Me Wonder" i "Wake Up Call" były w porządku, ale bez szału, podobnie jak ten nowy numer.


- furbul - 04.07.2010 11:35 PM

If I Never See Your Face Again faktycznie też było niezłe Icon_wink