Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwsza lista singli w Rosji - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Światowe listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Wątek: Pierwsza lista singli w Rosji (/showthread.php?tid=8476)



Pierwsza lista singli w Rosji - Fresh - 18.06.2010 10:54 PM

    W tym tygodniu Rosja dołączyła do rodziny krajów z oficjalną listą singli.

    Lista nazywa się tsifrovye singly, czyli digital singles, i jest publikowana przez 2M.

    Oto pierwsza edycja:

    [Obrazek: russiasingles232010.jpg]



- AKT! - 19.06.2010 12:11 AM

Fajnie Icon_smile
Ciekawe kiedy Polska...


- prz_rulez - 19.06.2010 09:30 AM

trochę tendencyjna muzycznie, ale i tak super Icon_smile2
o, piotr nalicz na piątym, ciekawe za co Icon_razz


- kajman - 19.06.2010 11:58 AM

No cóż, patrząc na utwory spoza Rosji to wygląda mocno tragicznie.


- AKT! - 19.06.2010 12:08 PM

Nie chodzi o zawartość, ale o sam fakt powstania Icon_smile


- prz_rulez - 20.06.2010 04:16 PM

Kajmanie, to że Ty czegoś nie lubisz, nie oznacza, że jest tragiczne. Trochę więcej obiektywizmu, please =]
Mnie też całosciowo zestaw nie powala na kolana, no niemniej jednak bardzo się cieszę.


- emigrant - 22.06.2010 04:02 PM

Oby ta nasza lista nie była emitowana w RMFie czy ZETce. Bo może nasiąknąć ich klimatem. Zresztą i tak pewnie taka będzie. A kto mi powie co to za lista - POLISH NATIONAL?


- furbul - 22.06.2010 05:19 PM

To jest cotygodniowe podsumowanie polskich list przebojów. Nie wiem ile list w to wchodzi i o jakim zasięgu są te listy, ale tworzona jest, tak jak w kilku innych krajach UE gdzie nie ma oficjalnych list, do zestawienia takiego


- AKT! - 22.06.2010 05:58 PM

Już kiedyś była tu o tym dyskusja, ale w sumie nie pamiętam na ile to jest akuratne.


- emigrant - 22.06.2010 10:13 PM

Obecne listy i tak nie są już tworzone w oparciu o sprzedaż singli, tak, że powinni w Polsce już takową stworzyć. Problem raczej tkwi w tym aby te single można było legalnie kupować w sieci, aby była coś w rodzaju iTunes po polsku. Lista oparta o ilość odtworzeń w radiu nie miałaby większego sensu.
Tylko jak wywalą za utwór 4 zł to nikt tego nie kupi.
Oglądałem Eurowizję w Belgii i tutaj sms z głosem po przeliczeniu kosztował 2 zł a w Polsce 3,66zł. Icon_confused2 I tutaj tkwi polski problem. Zarabiamy mniej a płacimy za wszystko więcej.