Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Republica - Ready To Go 2010 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Republica - Ready To Go 2010 (/showthread.php?tid=8408)



Republica - Ready To Go 2010 - saferłel - 11.06.2010 12:12 AM

[Obrazek: republica1.jpg]

Zespół Republica wraca do gry! Po 10 latach przerwy czas na wznowienie legendarnego singla w nowej, ostrej wersji oraz trasą koncertową. Co dalej? Nie wiadomo.

Pozwolę sobie przytoczyć swoją wypowiedź na ten temat z innego forum:

Kiepsko. To jest jakiś rozpaczliwy podryg pustego portfela. Republica jest ok, znam obie płytki, jestem też jednym z nielicznych w swoim otoczeniu, którzy potrafią błysnąć w towarzystwie i powiedzieć coś składnego o nagraniu "Drop Dead Gorgeous" - żeby nie dręczyć biedaków terminem ''one hit wonder''. Natomiast sama idea tego powrotu bardzo rozczarowuje, aczkolwiek trudno zarzucić coś ''Ready To Go''. W tej ''rwij struny!'' wersji prezentuje się równie okazale. Popsuć się tego nie da(ło), ale można było podejść do tematu reaktywacji nieco bardziej ambitnie.

To mój komentarz. Życzę im jak najlepiej. Jeśli czują chęć pisania hitów - proszę bardzo. Na razie jednak wygląda to miernie.

Tracklista:

1. Ready To Go 2010 (Radio Edit) - 3:17
2. Ready To Go 2010 (Full Length) - 4:15

Jestem ciekawy czy utwór przyjmie się na mychartsowych listach. Taki potentat na lato, no, no, no Icon_smile2


- przemek - 11.06.2010 05:05 PM

Trudno się nie zgodzić. Jeszcze gdyby ten autocover był zamieszczony jako strona b singla, albo bonusowy utwór na płytę. A tak wygląda to nieco rozpaczliwie, 42latka próbująca znów być młodą buntowniczką.

Posłuchałem fragmentu na myspace, nie powala.


- AKT! - 11.06.2010 05:54 PM

Ależ Ty wyszukujesz projekty Icon_surprised
Kolejny, który podobno wraca, a ja pierwszy raz o nim słyszę Icon_surprised


- saferłel - 11.06.2010 06:03 PM

aaktt napisał(a):Ależ Ty wyszukujesz projekty Icon_surprised
Nic wyszukanego. Klasyka techno-rock-popu, pokolenia No Doubt, Garbage, Jesus Jones oraz Luscious Jackson Icon_razz2

Ciekawe co tam powie prz, największy fan Republici na forum Icon_wink


- ku3a - 12.06.2010 09:38 AM

gdy zobaczyłem ten wątek i że Ty go założyłeś, to spodziewałem się niemal peanów na to, że wracają Icon_wink2. a tu zupełnie co innego Icon_smile2. jak dla mnie to porażka, żeby mieć taki pomysł na powrót...
lubiłem "Ready To Go", zdaje się, że o moją drugą dziesiątkę zahaczyło, no ale kiedy to było. Jak nagrają coś nowego, chętnie się zapoznam.


- prz_rulez - 12.06.2010 10:00 AM

Mam pytanie, gdzie można znaleźć tę nową wersję?


- saferłel - 12.06.2010 09:22 PM

Na myspace jest snippet. Całej wersji na razie nie ma Icon_smile

ku3a napisał(a):gdy zobaczyłem ten wątek i że Ty go założyłeś, to spodziewałem się niemal peanów na to, że wracają
Nie ukrywam, że gdybym zakładał ten wątek w 1995 roku i byłbym pierwszym, który poznał kawałek, to z pewnością promowałbym go ostro ;P


- prz_rulez - 13.06.2010 02:12 PM

I co Safer, podoba Ci się ta nowa wersja?


- saferłel - 13.06.2010 02:16 PM

Czytaj uważnie Icon_smile