Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lista Chrisa - 29.05.10 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Lista Chrisa (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: Lista Chrisa - 29.05.10 (/showthread.php?tid=8330)

Strony: 1 2


- saferłel - 03.06.2010 10:50 AM

Akurat tutaj użyłem tego stwierdzenia, ponieważ jakoś dziwnie się przyjęło, że Turcy są jak Muse. To czy lubię Muse, czy nie, to inna sprawa. Może jeszcze wyjdą z kryzysu, chociaż na razie wszystko robią w przeciwną stronę.


- chris975 - 03.06.2010 10:57 AM

saferłel napisał(a):Akurat tutaj użyłem tego stwierdzenia, ponieważ jakoś dziwnie się przyjęło, że Turcy są jak Muse. To czy lubię Muse, czy nie, to inna sprawa. Może jeszcze wyjdą z kryzysu, chociaż na razie wszystko robią w przeciwną stronę.

Powiem tyle, że jak dla mnie to bardziej mi w tym kawałku Avantasię przypominali a nie Muse ale mi tam nie przeszkadza nawet jak czerpią z ich twórczości Icon_razz


- Vaxey - 03.06.2010 02:20 PM

Albania, Turcja, Niemcy Icon_biggrin3
bardzo fajne nowości


- Paweł - 04.06.2010 07:44 PM

Obejrzałem sobie teledysk tej Leny. Kawałek średni, ale babka ładna jest. Icon_biggrin3 A to jest naprawdę rzadkość w muzycznym świecie.
Fajnie, że wchodzi Donkeboy. Ostatnią nowość znam, ale zanim tego nie przesłuchałem to nie wiedziałem nawet, że znam. Icon_razz
Pierwsza dwójka fajna. Adam Lambert o mały włos, a by dziś już był na mojej liście. Może za tydzień... Icon_wink2


- chris975 - 04.06.2010 07:53 PM

Polecam Ci Pawle nowość z miejsca 5 - jako, że lubisz MUSowE klimaty Icon_wink2

A tak BTW - niemalże wszystko jest w chomiczych zbiorach Icon_wink2


- Paweł - 05.06.2010 10:11 PM

chris975 napisał(a):Polecam Ci Pawle nowość z miejsca 5 - jako, że lubisz MUSowE klimaty Icon_wink2
Słuchałem, słuchałem...ale takie...średnie. Wolę chyba już oryginał w postaci Muse. Icon_wink2


- AKT! - 05.06.2010 10:26 PM

Paweł napisał(a):A to jest naprawdę rzadkość w muzycznym świecie.
Że jest ładna? No wiesz? Mnóstwo jest ślicznych piosenkarek przecież Icon_biggrin3


- Paweł - 06.06.2010 02:59 PM

aaktt napisał(a):Że jest ładna? No wiesz? Mnóstwo jest ślicznych piosenkarek przecież Icon_biggrin3
To jest kwestia gustu. Jeśli taka Joanna Newsom to dla Ciebie taka piękność to ja dziękuję.


- AKT! - 06.06.2010 03:36 PM

Może nie taka piękność, ale jest naturalna, ładna, inteligentna, wydaje się sympatyczna - czego chcieć więcej Icon_biggrin3